SEO Hizmeti Tavsiyeleri Nelerdir?

SEO Hizmeti
SEO Hizmeti

SEO Hizmeti Tavsiyeleri, Daha yüksek değerli SEO Hizmeti için müşterileri bulmanıza yardımcı olacak 7 ipucu Okuyucular, SEO müşterileri için aylık ücret nasıl alınır?

Bu “Arama Motoru Optimizasyonu” sütunu, temsilcileriniz için yüksek değerli müşteriler bulmaya yönelik ipuçları sağlar. Temsilcinin kitaplarında sabit bir müşteri tabanlı SEO istemcisi listesi tutmak, işletmenizin sürdürülebilir gelişimi sürdürmesine ve kârlılık elde etmesine yardımcı olabilir. Peki bu müşterileri nasıl buluyorsunuz? Ask Ask SEO’nun bu sayısında Udaipur’dan Raghuveer şunları sordu:

SEO Hizmeti Tavsiyeleri
SEO Hizmeti Tavsiyeleri

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: SEO Fiyat Teklifi


Numara ister 1.000 $, 5.000 $ veya 20.000 $ olsun, temel, en düşük bir sayıya sahip olmak en iyisidir ve hizmet tabanlı bir hizmeti kabul edersiniz. Ancak bu, ideal beklentilerinizin yalnızca bir unsurudur. Kuruluşunuzun değerlerini, vizyonunu ve büyüme zihniyetini destekleyen SEO müşterileri edinmenize yardımcı olacak bazı ipuçları.

Aylık 1000 $ SEO müşterisi nasıl edinilir? En iyi sırrınız nedir?

SEO Hizmeti

Müşteri bağlantılarınızı belirleyin Seo Hizmeti için en önemli noktalardan bir tanesidir. Kiminle iletişim kurmak istiyorsunuz ve onları çevrimiçi olarak bulabilir misiniz? Ajansın ideal müşterisinin kim olduğunu bildiğinizi düşünseniz bile, kişilik geliştirme faaliyetleri yürütmek, başka yerde bulamayacağınız yeni içgörüler ve fırsatlar sağlayabilir.

Müşterilerinize SEO çalışması sağlama konusunda zengin deneyime sahip olduğunuzu umuyoruz.

Fiyatlandırmanızın doğru olduğundan emin olun

Aynı şekilde, oran ister 1.000, 5.000 veya 20.000 ABD Doları olsun, bu oranda sağlanan fiyat anahtardır. Fiyatlandırmanız, şu anda pazarda sunduğunuz fiyatlarla ve müşterilerinizin bütçelerinin beklentileriyle eşleşmelidir.

Rekabetçi araştırmanız, ideal müşterinin yerel alanı, SEO niş alanı (emlak, hukuk firması SEO, En önemlisi, işinizi devam ettirmek için hizmetinizin karlı olması gerekir.

Kulağa açık geliyor, ancak forumlarda ve ağ gruplarında sık sık oranı nasıl belirleyeceğimi ve hangi ücretlerin ödenmesi gerektiğini, Seo Hizmeti Teklifi oluşturmanın nasıl olduğunu soran insanları görüyorum.

SEO beklentilerine ve müşterilerine doğru soruları sorun

  • SEO’nun değerini anlamayan müşterileri işe almamak için pratik bir kuralım var.
  • Elbette, acentelik hizmetlerimizin değerini her zaman kanıtlamalı ve ispat etmeliyiz. Ancak, işinizin değerini görmeyen müşterilerle çalışmak zor olabilir.
  • SEO’nun genel olarak değerli bir dijital pazarlama uygulaması olduğunu sürekli olarak eğitmeniz ve kanıtlamanız gerekiyorsa, gerçekten zamanınızı iyi kullanmak mı?
  • Bulmak için doğru kanalı bulmak önemlidir, ancak daha da önemlisi, doğru potansiyel müşterilerden temsilcinize uygun olduklarından emin olmalarını isteyin.

Loren Baker birçok faydalı kaynak paylaştı. Bu sorular potansiyel müşterilerin sağladığınız değeri anlamalarına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bu potansiyel müşterileri değerlendirmenize de yardımcı olur – burada bulabilirsiniz.

Fiyatları belirlerken beklentilerinize açık olun

  • Fiyatları potansiyel müşterilere nasıl ve ne zaman duyuracağınızı gerçekten düşünün. (SEO Hizmeti 2021 için Fiyatlandırmaları gözden geçirin ve ona göre uygulayın)
  • Belirli bir temel ücret kullanmak istemiyorsanız, muhtemelen ilk görüşmenizden önce bahsetmeye değer.
  • İlk etkileşimde, paketlenmiş hizmetin ayrıntılarına girmenize gerek yoktur (belki de önce gereksinimleri belirtip ayrıntılı bir teklif vermeyi tercih edersiniz).
  • Bununla birlikte, şuna benzer bir şeyden bahsetmeye değer olabilir: “A, B ve C endüstrilerindeki müşterilere X, Y ve Z hizmetlerini uygulamalarına yardımcı oluyoruz.
  • Hizmet ayda 1.000 dolardan başlıyor ve altı ay veya daha uzun sürüyor. ” Açıkça uygunsuzsa, insanlara erken çıkış fırsatı vermek herkese çok fazla zaman ve enerji tasarrufu sağlayabilir.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: SEO Uzmanı nasıl Olunur


SEO Tavsiyeleri

Teklifinizin değerini açıklayın, bu noktada tavsiye vermek istiyorum. SEO Tavsiyeleri; Pek çok öneride bulundum, ancak bir müteahhit veya acentenin işini sağlanan değerle ilişkilendirmek zorunda kaldığımda, kişisel olarak bunu can sıkıcı buldum. Öneriniz çamaşırhane listesi ise, bu müşteriye sağladığınız değere göre şimdi yeniden değerlendirilmelidir.

Algılanan değer, teklifinizi satır öğesi maliyetlerinden müşteri tarafı yatırıma dönüştürür. SEO Tavsiyeleri için aslında her şey güncellemelerden sonra gelen yeni düzen ile oluşturuldu. bu yüzden veriminiz bu tavsiyeleri uyguladığınız taktirde x10 kat artacaktır.

Hangi sonuçları üretmeyi planlıyorsunuz? Hizmetinizin müşteriye ne gibi önemli faydaları olabilir, bu faydalar onun için anlaşılabilir ve doğrudan iş hedefleriyle ilgilidir? Doğrudan veya hizmetin sağladığı verimlilikle benim için nereden para kazanacaksınız ve ek gelirinizi nereden elde edeceksiniz? SEO değeri kanıtlamak için sağlam bir sütun yazdı ve burada yardımcı olabilir.

Profesyonel ağınızdaki uygunluk durumunuzu ve ideal müşterilerinizi anladığınızdan emin olun.

İşinizin kalitesini, sizinle daha önce çalışmış birinden daha iyi kimse bilemez ve bahse girerim ağınızda bazı mükemmel bağlantılarınız vardır. Kişilerinize daima mevcut işinizin ne olduğunu bildirin. İnternetten sık sık birçok soru ve sorgu alıyorum.

SEO Hizmeti Tavsiyeleri
SEO Hizmeti Tavsiyeleri

Bu sık sık olmasına rağmen, “Hayır, bunu yapmıyoruz” demekten asla hoşlanmam. Şahsen ben her zaman bazı öneriler sunmaya ve onları doğru yöne yönlendirmeye çalışıyorum.

Sorun, SEO’nun hızla gelişen bir alan olmasıdır. İnsanlar uzmanlıklarını değiştirecek, kendi niş pazarlarını bulacak, yeni alanlara genişleyecek, şirketi değiştirecek vb. Ağınızın sizin için en iyi fırsatları anlamasına yardımcı olmak için herkese açık bir şekilde konuşun.

Müşteri haber bültenlerinde bahseden sözler ekleyebilir, LinkedIn’de paylaşabilir. Geçtiğimiz günlerde ise Linkedin En çok Talep Gören işler konulu makale yayınlanmıştı.

Web sitenizi ve sosyal biyografinizi kimin ve nasıl yardımcı olabileceğinizle ilgili bilgilerle güncelleyebilirsiniz. Sizi daha önce tavsiye eden kişilere sadece bilgilerinizi onlarla paylaşmalarını değil, nasıl yaptıklarını ve öneri alıp almadıklarını da görmeyi unutmayın. Bu tek yönlü bir yol değil.

Sonuç

utangaç olmayın. Kendinizi dışarı çıkarın … ama nerede? Önemli olan, temsilcinin ihtiyaç duyduğu müşteri olma olasılığı en yüksek olan kişiyle yüzleşmenizdir. Hangi yayınları okuyorlar? Bunlar hakkında sütunlar veya konuk gönderileri alın.

LinkedIn’de hangi grupları sıklıkla kullanıyorlar? Satışa değil, bu konuşmalara katılın ve yardım edin. SEO hakkında nereden soruyorlar ve servis sağlayıcıları buluyorlar?

Yalnızca aramada sıralanmakla kalmayacak, aynı zamanda içeriğinizin etkileşimde bulunmak istediğiniz müşteri türlerini yansıttığından ve onlarla doğrudan konuştuğundan emin olacaksınız.

Hedefiniz önceki yıllara göre daha değerli bir sözleşmeyse veya yeni bir sektöre girmek istiyorsanız, bu zor olabilir. Ama ne hakkında konuştuklarını biliyorsun: Eğer her zaman yapmak istediğini yaparsan, o zaman her zaman sahip olduklarına kavuşacaksın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. SEO Hizmeti Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Seo Çalışması Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: SEO ne kadar sürer


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.