Shadow Fight 3 Hileli Mod Apk İndirme 1.25.2 (Sınırsız Para/Elmas)

Shadow Fight 3 Hileli Mod Apk İndirme
Shadow Fight 3 Hileli Mod Apk İndirme

Shadow Fight 3 Hileli Mod Apk İndirme: Gölge dünyası Shadow Fight 3 Sınırsız Para Hilesi İndirme için aşağıdaki basit kurulumu gerçekleştirin. Hikayesi… Destansı bir savaşın eşiğinde, Birkaç yıl önce gölge kapısında ortaya çıkan anlaşılmaz bir güç çıkar. Artık sıradan bir güç kaynağıdır. Gölge enerjisi bugün bir araç ve silahtır. Ancak, herkes bunun iyi bir şey olduğunu düşünmüyor.

Güçlü bir askeri kabile olan lejyonun temel amacı tehlikeli enerjiyi ortadan kaldırmaktır. Hanedan, onu kâr ve işçilik için kullanmayı öğrendi. Gizemli öncü, gölge gücünün en karanlık sırlarını araştırıyor. Üç karizmatik savaşçı sizi amaçlarına katılmaya davet ediyor.


Shadow Fight 3 Hileli Mod Apk İndirme
Shadow Fight 3 Hileli Mod Apk İndirme

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Spotify Premium Hileli Mod APK İndirme


Üç farklı yaşam tarzı ve dövüş stili. Önümüzdeki yıllarda dünyanın kaderini belirleyecekler. Hangi tarafı destekliyorsun? Sonsuz savaşlar ve heyecan verici aksiyon dünyasına dalın! “Shadow Fight 3” ücretsiz bir oyundur, %100 kullanıcı dostudur. Shadow Fight 3 Sınırsız Para Hilesi İndirme işlemini yap ve Macerana şimdi başla, savaşçı!

  • Güncelleme: 2021-07-24
  • Mevcut Sürüm: 1.25.2
  • Dosya Boyutu: 117 MB

Shadow Fight 3 Hileli Mod Apk İndirme

Bize Ulaşın! Shadow Fight serisini beğendiyseniz lütfen farklı sosyal medya platformlarında bize katılın! Yeni haberler, duyurular, yarışmalar ve daha fazlası! Shadow Fight 3 Sınırsız Para Hilesi İndirme Sürüm 1.25.0 değişiklikleri:

  • Oyuna ekipman kaplamasının renginde değişiklik olan yeni bir kaplama eklendi.
  • Geçici koyuluk faaliyeti başlatılır, cilt ve bazı işlevler elde etme şansı vardır.
  • Birçok teknik iyileştirme ve bazı UI iyileştirmeleri eklendi.
  • Yaklaşan Marcus Aircraft Story bölümü için teknik destek eklendi.

İndirmek için aşağıdaki butona tıklayınız ve 1 kaç saniye içerisinde inmesini bekleyiniz. Lütfen İndirmek için Buraya Tıklayınız.

Shadow Fight 3 Sınırsız Para Hilesi İndirme: SAVAŞI KAZAN

Destansı kahramanlar yaratın Ninja mı, şövalye mi yoksa samuray mı? Kahramanınızın kim olduğunu yalnızca siz seçebilirsiniz. Eşsiz kostümler edinin ve savaşta benzersiz bir görünüm yaratmak için ekipmanın rengini özelleştirin. savaşı kazan 3 kabilenin dövüş stillerini keşfedin ve kendi benzersiz dövüş stilinizi yaratın. Shadow Fight 3 Hileli Mod Apk İndirme İşlemini yaptığınıza hiç ama hiç pişman olmayacaksınız. Neden Mi?


Shadow Fight 3 Hileli Mod Apk İndirme

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyabilirsiniz: Pokemon GO Hileli Mod Apk İndirme


Kahramanınız yetenekli bir ninja veya güçlü bir şövalye gibi savaşabilir. Güçlü ve etkileyici darbeler için gölge enerjisini kullanmak savaşın gidişatını değiştirebilir. Tam HIK YEY Dünyanın her yerinden savaşçılar, gölge gücü için savaşa son verecek kahramanların ortaya çıkmasını bekliyor. Klanınızı seçerek hikayenin gelişimini etkileyin.

Düşmanınıza meydan okumak için güçlü patronları yenin, ardından diğer dünyaları keşfetmek ve hikayenin yeni ayrıntılarını öğrenmek için zaman ve mekanda seyahat edin.

Shadow Fight 3 Elmas Hilesi İndirme

Shadow Fight 3 Elmas Hilesi İndirme işlemini tamamla ve Becerilerini göster. Ana hikaye savaşı bittikten sonra bile aksiyon devam ediyor. Yapay zeka tarafından kontrol edilen bir oyuncu kahramanla düello kazanın.

En güçlü dövüşçülerle savaşın, sıralamada ilk 100 arasında yer alın ve bölgenizde bir efsane olun! Koleksiyon seti Kişisel silah ve zırh kitaplığınızı toplayın, dövüşmeye çalışın ve bir düelloda havalı görünün.

Bir dizi ekipmanı tamamen topladığınızda, savaşı kazanmanızı kolaylaştıracak benzersiz yetenekler kazanacaksınız. etkinliklere katılmak Düzenli temalı etkinliklerde savaşarak nadir görünümler, renkler, silahlar ve zırhlar elde edebilirsiniz. Bu savaşlarda yeni kahramanlarla tanışacak ve gölge dövüşü dünyası hakkında birçok ilginç detay öğreneceksiniz. Grafiklerin tadını çıkarın Renkli manzara ve gerçekçi dövüş animasyonu, en iyi konsol oyunlarıyla karşılaştırılabilir. Shadow Fight 3 Hileli Mod Apk İndirme işlemini gerçekleştirebilir sorularınızı yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Apk İndir Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Asphalt 8 Airborne Son Sürüm Apk İndirme