Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

shrenu parikh instagram hesabı nedir? (hakkında bilgiler)

shrenu parikh instagram hesabı nedir? Shrenu Parikh, Hintli bir televizyon oyuncusudur. Shrenu Parikh Hakkında: Bu yazımızda popüler bir Hintli model olan Shrenu Parikh’ten bahsediyoruz. Çoğunlukla Hintçe filmlerinde ve TV şovlarında çalışıyor. 11 Kasım 1989’da Baroda, Gujarat, Hindistan’da doğdu. Aastha Sholk Agnihotri adlı TV programında “Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?..Ek Baar Phir”deki rolüyle tanınır. Hindu bir aileye mensuptur. 2010 yılında “Zindağı Ka Har Rang…Gulaal” dizisinde rol aldı.

Shrenu harika bir Hintli aktris ve modeldir. 31 yaşında. Çoğunlukla Hintçe filmlerinde ve TV şovlarında çalışıyor. TV şovu Aastha Sholk Agnihotri’deki “Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?…Ek Baar Phir”deki rolüyle tanınır. Hindu bir aileye mensuptur. 2010 yılında “Zindgi Ka Har Rang…Gulaal” dizisinde rol aldı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Timsah Celil İnstagram


shrenu parikh kimdir

shrenu parikh instagramı
shrenu parikh instagramı
  • Shrenu, 11 Kasım 1989’da Hindistan’da doğdu. 2021 itibariyle, Shrenu’nun yaşı artık 31’dir. Baroda, Gujarat, Hindistan’da doğdu ve büyüdü.
  • 2011’de 2010’da hit olan “Zindgi Ka Har Rang…Gulaal” dizisinde rol aldı. 2017, “Dil Bole Oberoi”, “Iss Pyaar Ko Kya Naam Do? 2” 2013-2015, “Byaah Hamari Bahoo Ka” 2012, “Gulaal” 2010, “Ishqbaaz” 2017-2018, “Ek Bharm Sarvagun Sampanna “2019 ve daha fazlası.
  • Ayrıca 2017’de “Thodi Thodi Si Manmaaniyan”, 2018’de “Lamboo Rastoo” Gujarati filmi gibi filmlerde ve web dramalarında çalıştı.
  • Web draması 2021’de “Damaged 3” ve 2021’de “Kshadyantra” bir Gujarati web dramasıdır.

Yani tüm hayranlar, eğer Shrenu hakkında daha fazla ayrıntıya sahip olabilirsiniz. Bu makaleyi okumaya devam edin ve Shrenu Parikh instagram hesabı hakkında daha fazla ayrıntıya sahip olun.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Emel Müftüoğlu İnstagram Hesabı


shrenu parikh instagramı

shrenu parikh instagramı oldukça merak ediliyor. Ünlü oyuncu için bir çok fan hesabı olmasının yanı sıra Hindistan da oldukça fazla izlenen bir oyuncu kişiliğine sahiptir.

shrenu parikh instagram hesabı nedir?

İnstagram Adresi için buraya tıklayınız.

shrenu parikh hakkında

  • Shrenu, Gujarat’ta orta sınıf bir ailede doğdu.
  • “Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?…Ek Baar Phir”deki “Aastha Sholk Agnihotri”deki en iyi rolüyle televizyon endüstrisinde ünlüydü.
  • Shrenu, 2017 yılında Bayan Üniversite Ünvanını kazandı.
  • Ayrıca Gujarati müzikal dramasında “Lamboo Rastoo” da çalıştı.
  • Ayrıca köpekleri sever.
  • Shrenu çocukları ve onlara öğretmeyi sever.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Shrenu parikh instagram hesabı Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer İnstagram Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Ercan Saatçi İnstagram Hesabı


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER