Sivas adana kaç saat – otobüsle kaç saat

Sivas adana kaç saat
Sivas adana kaç saat

Sivas adana kaç saat sürer? Sorusuna yanıt arıyorsanız cevap burada! Sivas ile Adana arası 516 kilometre aralığındadır. Bu mesafeye bakıldığında ise toplam sürecek saat uzunluğu araba ile yapılan yolculuklarda 5 saat 19 dakikadır. Kullanılan arabaya göre değişiklik gösterme ihtimali olsa da genel olarak genel olarak yolculuk süresi 5 saat 19 dakika sürmektedir. Bu mesafe aralığında yakılacak toplam yakıt oranı 36 Litre olacaktır. Bu orana göre de benzin ya da mazot tüketimi hesaplanabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; İstanbul Adana Kaç Saat


Sivas adana kaç saat

Arabayla yapılan yolculuk için en az 4 saat 50 dakika en fazla 6 saat sürecek. Sivas ile Adana arası otobüs ile yapılacak yolculuklarda değişiklik gösterecektir. Kendi arabalarıyla yolculuk yapacak kişilerin yol haritasına ve güzergahına bakmasında fayda vardır. Doğru güzergah ile kısa ve düzgün yolcuklar yapılabilir. Sivas’tan Adana’ya ya da Adana’dan Sivas’a gidecek yolcular, hava koşullarına bağlı olarak yolculuk sürelerinde de farklılık yaşayabilir.

Sivas adana otobüsle kaç saattir

Sivas adana otobüsle kaç saattir
Sivas adana otobüsle kaç saattir

Başlangıç noktası ve varış noktası Sivas ile Adana olan yolcuların otobüsle yapacağı yolcuklar 7 saat 30 dakika sürmektedir. Otobüsün varış noktalarına ve güzergahına göre değişebilen bu süreyi, bilet alırken sistemden kontrol etmek mümkündür. Otobüslerin yapacağı yolculuklar için olan güzergaha bakarak varış noktasına kaç saatte ulaşılabileceği kolayca görülebilir. Ancak genel olarak bakıldığında 7 saat 30 dakika sürecek otobüs yolculuğunun sonunda varış noktasına erişilecektir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Sivas adana kaç saat sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Yol Tarfi Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Bolu Merkez Yol Tarifi


Bu içeriğe oy verin!