Slither io kodları: Bazı harika ödüller için kullanabileceğiniz Kod Listesi!

Slither io kodları
Slither io kodları

Slither io kodları nelerdir? Slither.io’daki en havalı yılanlara sahip olmak söz konusu olduğunda, muhtemelen en sevdiğiniz süslü makyaj rengini seçmekten fazlasını isteyeceksiniz. Yılanınızı şapkalar, taçlar, kanatlar, saçlar, mücevherler ve daha fazlasıyla süslemek, etrafta dolaşan benzersiz bir yılana sahip olmanızı sağlayacaktır!


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Subway Surfers Kodları


Bazı harika ödüller için kullanabileceğiniz Slither io Kodları Listesi!

 • 0056-6697-1963 – Yeşil ve mor kanatlar, taç, inşaat işçisi şapkası
 • 0368-9044-0388 – geyik avcısı şapkası, havalı yarasa kanatları
 • 0351-6343-0591 – Tek boynuzlu at boynuzu, kısa sarı saçlı, kırmızı ve mavi 3D gözlükler
 • 0150-6765-3242 – Kalp gözlük, Takma burunlu ve bıyıklı gözlük, tek gözlük
 • 0295-1038-1704 – Yıldız gözlükleri, mavi yuvarlak gözlükler, kahverengi kısa saç
 • 0465-2156-5071 – Boynuzlar, kısa siyah saç, hipnotik gözlükler
 • 0139-6516-0269 – Dedektif şapkası, ayı kulakları, tavşan kulakları
 • 0334-1842-7574 – Beyzbol şapkası, kulaklık
 • 0068-5256-3709 – Buz kanatları, turuncu şapka, yarasa kanatları
 • 0309-9703-3794 – Saç bandı, kısa kızıl saç, yeşil kravat
 • 0577-9466-2919 – Kırmızı pelerin, kedi gözlüğü

Slither.io kodu nasıl kullanılır?

Aslında Slither.io kodunu kullanmak çok basittir. Oyunu indirdikten sonra tek yapmanız gereken onu başlatmak ve ana ekranı görüntülemek. Sağ üst köşede, klavyeye benzeyen büyük bir GİRİŞ KODU düğmesi bulunur. Bu düğmeye tıklayın, ardından Slither.io koduna tıklamak için ekran klavyesini kullanın. Tüm numaraları girdiğinizde kod kendini doğrulayacaktır.

Slither io kod
Slither io kod

Kısa bir not olarak, insanlar aşağıdaki kullanım kodlarının her biri için farklı bir şey aldıklarını bildirdi. Listelenenlerden farklı bir şey alırsanız, bize bildirin, aşağıda güncelleyeceğiz.

Slither.io kodları neden çalışmıyor?

Listemizdeki her kodun çalıştığını denemiş ve onaylamış olsak da. Gerçek şu ki bu Slither.io kodları yalnızca sınırlı bir süre etkin kalabilir. Kullanmaya çalıştığınız kod çalışmıyorsa kodun tarihi geçmiş olabilir. Bu yüzden onları en kısa sürede kullandığınızdan emin olun!


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Coin Master Bedava Spin


Daha fazla Slither.io kodu nasıl edinilir?

Yeni Slither.io kodunu dağıtmaktan sorumlu kişi resmi geliştirici Steve Howse’dur. Yeni bir kod yayınlanalı uzun zaman olmasına rağmen, arıyorduk ve bu olduğunda listemizi güncelleyeceğiz. Bu sayfayı düzenli olarak kontrol ettiğinizden emin olun!

Slither.io, Google Play Store ve App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir. Ayrıca oyunun Slither.io’da bulabileceğiniz bir tarayıcı versiyonu da var. Bunların hepsi şu anda bulduğumuz Slither.io kodları! Pek çok uyarı olmadan yayınlanmış olsalar da, bulduğumuz herhangi bir kodla listeyi güncellemeye devam edeceğiz. Bu listedeki kodlardan birinin güncel olmadığını fark ederseniz veya kendinizden birini bulursanız, lütfen aşağıya bir yorum bırakın!

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Subway Surfers Kodları Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Redeem Kodları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: NBA 2K Mobil kod