Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Smurf Ne Demek Valorant, Oyuncular “Smurf’un Ne Demek Olduğunu Merak Ediyor”

Smurf Ne Demek Valorant? VALORANT: Smurfing nedir ve oyunu bu oyuncular neden bozar? Yaklaşan sıralama sıfırlaması, VALORANT’taki Smurf sorununu düzeltecek mi?

Smurf, VALORANT gibi rekabetçi FPS oyunlarında her oyuncunun karşılaştığı bir tehlikedir. Bir Smurf, esasen daha düşük seviyelerde farklı hesaplarla oyunu oynayan ve oyuna hakim olan daha yüksek dereceli bir oyuncudur. VALORANT, şu anda dünyanın en popüler rekabetçi taktik nişancı oyunlarından biridir. Doğal olarak Smurf, hesap tüccarları ve seviye atlayanlar tarafından saldırıya uğraması çok doğal. Bu sadece oyunun rekabetçi bütünlüğünü baltalamakla kalmaz, aynı zamanda oyuncuların zorla sıraya girmesini de engeller. Son zamanlarda, bir dizi Reddit gönderisi, bir sıralama maçlarında Smurfleri hedef aldı. Pek çok kişi Smurf’in VALORANT’ı neden sonsuza kadar yok edeceğini açıkladı ve biz de buna katılmadan edemiyoruz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Valorant Güncelleme 0.1 KB


Smurf Ne Demek Valorant

Smurf Meselesini sizlere şu şekilde açıklayabiliriz;

Çok yakın bir arkadaşınız bu oyunda gerçekten de güzel bir derece elde etmiş fakat siz daha düşük bir sıralamadasınız. Arkadaşınız sizin hesabınızdan oyun oynamaya çalışır ise maçlarda bu arkadaşınızın doğal olarak smurf olduğu anlaşılır. Tabi ki de bu her ne kadar sizin için iyi bir durum olsa da. Oyun oynayan diğer oyuncular için felaket olabilir. Bu tarz durumlarda empati yapmanızı öneririm. Sonuçta Smurf bir hesap sizinde karşınıza çıkabilir.

Son Zamanlarda Smurf’lerin çoğalmasıyla şunu çıkartabiliriz. Bu işin gerçekten de ticareti olmaya başladı. Düşük dereceli sıralamalarda biraz daha deneyimsiz oyuncular artık oyun dahi oynayamayacak aşamaya geldi.

Smurf Ne Demek Valorant
Smurf Ne Demek Valorant

Smurfleri Engellemenin Bir Yolu Var mı?

Herhangi bir rekabetçi FPS oyununda sıralı moddaki Smurf, oyun topluluğu tarafından yanlış ve sevilmeyen olarak kabul edilir. Ancak, arkadaşlarınızla ve ailenizle unranked modunda oynamak tamamen kabul edilebilir. Reklam yapmak Smurf, VALORANT’ın rekabetçi modunda kesinlikle yanlıştır ve daha sık düzenlenmeleri gerekir. Sırf hesabını bir üst seviyeye çıkarmak için düşük pozisyonda Smurf oynayan sayısız oyuncu var. Kısacası, smurfing, VALORANT’ın hesap destekçileri için gelişen bir iş haline geldi. Ancak, oyun içinde Smurf engellemenin birkaç yolu vardır.

Oyuncular, herhangi bir rekabetçi FPS’de Smurflere sahip olmanın doğal olduğunu anlamalıdır. Hemen hemen herkes, üst sıradaki hareketini, faydasını ve koordinasyonunu mükemmelleştirmek için alt sırada pratik yapmak ister. Çoğu içerik oluşturucu, profesyonel oyuncu ve normal oyuncunun çeşitli nedenlerle kullandıkları güzel hesapları vardır. Ne olursa olsun, birçok kişi Riot Games’in MMR’lerini düzeltmesini önerdi. Benzer şekilde, diğerleri geliştiricilerin Rekabetçi Modun kilidini açmadan önce oyuncuların kazanması gereken derecelendirilmemiş oyun sayısını artırmasını önerdi.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Smurf Ne Demek Valorant sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Valorant Ejder Vandal Kaç VP


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER