Snapchat Dil Değiştirme Türkçe Yapma Kolayca Türkçeye çevirme

Snapchat Dil Değiştirme
Snapchat Dil Değiştirme

Snapchat Dil Değiştirme Nasıl Yapılır? Snapchat uygulaması sosyal medya programları arasında en popüler olanlardan biridir. Bu programda arkadaş ekleme sistemi de vardır. Kullanıcılar fotoğraf ve video çekip, çektikleri bu fotoğraf ve videoların üzerine yazılar ekleyebilir. Tüm bunları kendilerinin belirleyebileceği saniyelerle paylaşabilecekleri (1-10 sn.) bir sosyal medya platformudur. Snapchat uygulamasını açtığınız anda karşınıza direkt fotoğraf çekme ekranı çıkacaktır. Ön ya da arka kamerayı ayarlayarak fotoğraf veya video çekebilir, fotoğraf çekme tuşuna basılı tutarak video çekebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; ST Ne Demek


Snapchat Dil Değiştirme

Snap dil değiştirme oldukça kolay olsa da kullanıcılar ilk değiştirme isteklerinde bu ayarı bulamayıp Snapchat’te dil nasıl değiştirilir diye sorabiliyorlar. Snapchat dili değiştirme için ayarlar üzerinden değişim sağlanmaktadır.

Snapchat dil ayarlarını değiştirmek basit bir işlem olup kısa sürede yapılmaktadır. Ancak Snapchat uygulamasının dilini değiştirdiği için mesajlarda herhangi bir çeviri söz konusu değildir.  Snapchat dil değiştirme kısmı diğer platformlarda olduğu gibi bulunmamaktadır. Bunun için uygulanacak iki yöntem vardır. Yöntemler bilindiği takdirde Snapchat dil değiştirme işlemi telefon ve tablet üzerinden kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Snapchat dilinizi değiştirmek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

Snapchat uygulamasına girerek dilinizi değiştirebilirsiniz. Bunun için önce profil sekmesi olan sol üste dokunun.

Sağ üst kısımda yer alan ayarlar seçeneğine tıklayarak ekranı aşağı kaydırın. Ardından destek bölümünde yer alan ‘yardıma ihtiyacım var’ sekmesine dokunun.

Dil seçeneğini görene kadar sayfanın altına inin ve dil sekmesine dokunarak istediğiniz dil seçimini yapabilirsiniz.

Snapchat dili değiştirme için farklı bir yöntem daha uygulanmaktadır. Bu da Google Play üzerinden dil değiştirmedir. Bunun için önce Google Play uygulamasının dilini istediğiniz dili yapmalısınız. Ardından Snapchat uygulamasını silmelisiniz. Yeniden yüklediğinizde ise Snapchat dili istediğiniz dilde ayarı yapılacaktır.

Snapchat Türkçe Yapma

Yardıma ihtiyacım var  butonuna tıklayan kullanıcılar burada Snapchat destek sayfasına ulaşacaktır. Bu sayfada dil seçeneği görene kadar sayfanın alt kısmına inilmelidir. Dil seçeneğine sekmesine tıkladıktan sonra istenilen dil bulana kadar sayfa aşağı kaydırılmalıdır. Hangi dil tercih edilecek ise o dile tıklanmalıdır. Snapchat Türkçe Yapma işlemini bu şekilde tamamlamış olacaksınız.

Snapchat Türkçeye Çevirme

Snapchat Türkçeye çevirme için dil değiştirme işlemini aynen yapmanız gerekmektedir. Dil seçeneği sekmesi üzerinden de snapchati Türkçeye çevirmeniz mümkün olacaktır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Snapchat Dil Değiştirme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Snapchat Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme