Perşembe, Şubat 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Snapchat Fotoğrafları Galeriye Kaydetme, Nasıl Yapılır?

Snapchat Fotoğrafları Galeriye Kaydetme Nasıl Olur? Kullanıcının belirlemiş olduğu saniye ile fotoğraf veya video gönderimi yapan uygulama olan Snapchatte değişik efektlerle paylaşımlar da yapılabilir. Başka platformlarda paylaşmak için bazen burada yapılan efektli gönderileri kaydetmek isteriz. Snapchat fotoğrafları galeriye kaydetmek için birkaç adımı takip etmeniz gerekir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Snapchat Konum Değiştirme


Snapchat Fotoğrafları Galeriye Kaydetme

Snapchat uygulamasında profilinize girdiğiniz zaman sağ üst köşede bulunan ayarlar butonuna tıklamanız gerekmektedir. Ayarlar içinde “Hesabım” başlığı altında yer alan “Anılar” sekmesine tıklayıp Anılar’ın içine girdiğiniz zaman “Kaydet” sekmesine tıklamanız gerekir. Bu şekilde snapchat fotoğrafları galeriye kaydetme işlemi gerçekleşir Önbelllekten silinen fotoğraflarınızı kurtarma şeklinde geri getirebilirsiniz. Android telefonların en iyi özelliklerinden birisi her uygulama için görselleri önbellekte tutmalarıdır.

Aynı zamanda Android cihazınızda yer alan bütün dosyaların bir uzantısı da kaydedilir. Önbellek dosyaları depoda bulunabilir ama dosyaların kopyalanmasını önlemek amacıyla ana klasörde yer almaz. Snapchatten silinmiş olan fotoğrafları geri getirmeden önce önbellekten fotoğrafları kurtarmayı denemeniz gerekir. Silinmiş snapchat fotoğraflarını bilgisayarsız kurtarmak için dosya yöneticisini açın ve “Android” adlı bir klasörü tıklayın. Daha fazla “Veri” klasörünü açıp, com.snapchat.android klasörünü bulun. Klasörde, videolarınızın ve fotoğraflarınızın depolandığı bir “Önbellek” klasörünü göreceksiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Snapchat Fotoğrafları Kaydetme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Snapchat Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Snapchat İsim Önerileri


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER