Snapchat Fotoğrafları Galeriye Kaydetme, Nasıl Yapılır?

Snapchat Fotoğrafları Galeriye Kaydetme
Snapchat Fotoğrafları Galeriye Kaydetme

Snapchat Fotoğrafları Galeriye Kaydetme Nasıl Olur? Kullanıcının belirlemiş olduğu saniye ile fotoğraf veya video gönderimi yapan uygulama olan Snapchatte değişik efektlerle paylaşımlar da yapılabilir. Başka platformlarda paylaşmak için bazen burada yapılan efektli gönderileri kaydetmek isteriz. Snapchat fotoğrafları galeriye kaydetmek için birkaç adımı takip etmeniz gerekir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Snapchat Konum Değiştirme


Snapchat Fotoğrafları Galeriye Kaydetme

Snapchat uygulamasında profilinize girdiğiniz zaman sağ üst köşede bulunan ayarlar butonuna tıklamanız gerekmektedir. Ayarlar içinde “Hesabım” başlığı altında yer alan “Anılar” sekmesine tıklayıp Anılar’ın içine girdiğiniz zaman “Kaydet” sekmesine tıklamanız gerekir. Bu şekilde snapchat fotoğrafları galeriye kaydetme işlemi gerçekleşir Önbelllekten silinen fotoğraflarınızı kurtarma şeklinde geri getirebilirsiniz. Android telefonların en iyi özelliklerinden birisi her uygulama için görselleri önbellekte tutmalarıdır.

Aynı zamanda Android cihazınızda yer alan bütün dosyaların bir uzantısı da kaydedilir. Önbellek dosyaları depoda bulunabilir ama dosyaların kopyalanmasını önlemek amacıyla ana klasörde yer almaz. Snapchatten silinmiş olan fotoğrafları geri getirmeden önce önbellekten fotoğrafları kurtarmayı denemeniz gerekir. Silinmiş snapchat fotoğraflarını bilgisayarsız kurtarmak için dosya yöneticisini açın ve “Android” adlı bir klasörü tıklayın. Daha fazla “Veri” klasörünü açıp, com.snapchat.android klasörünü bulun. Klasörde, videolarınızın ve fotoğraflarınızın depolandığı bir “Önbellek” klasörünü göreceksiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Snapchat Fotoğrafları Kaydetme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Snapchat Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Snapchat İsim Önerileri