Snapchat Konum Değiştirme, Nasıl Yapılır?

Snapchat Konum Değiştirme
Snapchat Konum Değiştirme

Snapchat Konum Değiştirme Nasıl Yapılır? Snapchat kullanıcıları kolaylıkla fotoğraf çekebilir. Üzerine efekt uygulayabilir. Video çekip üzerine not ekleyebilir. Tüm bu gönderileri 1-10 saniye arasında arkadaşlarına ya da arkadaşı olmayan kişilere gönderebilir. Bu saniyeler geçtiğinde fotoğraf ya da video otomatik silinecektir. Snapchat uygulamasının en önemli özelliği belirli süreli paylaşım yapılmasıdır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Snapchat İsim Önerileri


Snapchat Konum Değiştirme

Snapchatte konum ayarlayabilirsiniz. Genel olarak telefon ayarlarıyla ilgilidir. I phonelarda ayarlar sekmesinden gizlilik ve snap konum değiştirme servisleri takip edilerek konum servislerinin açık olduğu kontrol edilir. Aşağı inildiğinde snapchat uygulaması bulunur ve konuma izin verilir ya da verilmez. Daha sonra konumla alakalı değişiklikler yapılabilir. Fakat konum tamamen sizinle hiç alakası olmayan bir konum haline de dönüştürülebilir. Sistem ayarları içerisinde bulunan hakkında kısmına giriş yapıp, yazılım bilgisine dokunup, geliştirici modu açılır. Sonrasında sahte konum uygulamasına giriş yapılır. Yeni konum belirlenir ve bu şekilde snap konum değiştirme işlemi gerçekleşmiş olur. Bambaşka bir konumla snapchat uygulamasını kullanmaya devam edebilirsiniz. Doğru bir işlem değildir, yasal yükümlülükleri olup olmadığı tartışılır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Snapchat Konum Değiştirme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Snapchat Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme