Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme, Nasıl Yapılır?

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme
Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme, Nasıl Yapılır? Snapchat uygulaması sosyal medya programları arasında popülerdir. Bu program içerisinde arkadaş ekleme sistemi de bulunmaktadır. Snapchatte kullanıcılar fotoğraf ve video çekebilir, bu fotoğraf ve videoların üzerine not, yazı vs.

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme

Ekleyebilir ve tüm bunları kendileri seçecekleri belli süreli, paylaşabilecekleri (1-10 sn.) bir sosyal platformudur. Snapchat uygulamasını açtığınız anda karşınıza fotoğraf çekim ekranı çıkacak. Ön ya da arka kamerayı kullanarak fotoğraf veya video çekebilir, butona basılı tutarak video kaydedebilirsiniz. Snapchat hesabı açtıktan sonra daha sonra Snapchat kullanıcı adınızı değiştirme işlemi yapmak isteyebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Snapchat Kitlesi


Snapchat Kullanıcı Adı

Snapchat kullanıcıları kullanıcı adlarını değiştiremiyorlardı. Fakat 23 Şubat tarihinde gelen güncelleme ile birlikte kullanıcı adları değiştirilebilmeye başlandı. Peki bu işlem nasıl gerçekleştiriliyor? Snapchat kullanıcı adını değiştirme ile ilgili çeşitli yöntemler paylaşılabilir.

Kullanıcı ismini değiştirmek için en bilinen yöntem; Snapchat ekranının sağ üst tarafında bulunan dişli çark şeklindeki “Ayarlar” simgesine dokunun. Ardından ekranın sol üstünde bulunan emojiye tıklıyoruz. Açılan ekranda sağ üstte yer alan “ayarlar” sekmesine tıklıyoruz. Açılan bölümden isim alanınızı seçip istediğimiz değişikliği yapıyoruz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Snapchat Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.