Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Soner Hoca Telegram Kanalı Adresi Nedir?

İnternet aramalarında son günlerde öne çıkan Soner Hoca Telegram Kanalı şeklinde aranan bu kişi kimdir? Telegram grubu linki ve diğer detayları nelerdir? Konuya dair tüm soruların cevabı makalemizde!

Soner Hoca Kimdir?

Şahıs hakkındaki detaylı araştırmalarımız sonucunda bu kişi, Telegram kanallarında ve eğitim camiasında bilinen bir isimdir. İyi bir ilkokul ve okul öncesi eğitmeni olarak iş yapıyor. Çeşitli platformlarda eğitim notları ve videoları hazırlıyor. Etkili bir hoca olarak öne çıkıyor. Çocuk okul eğitminde kendine has yöntemleri olan bir uzmandır. Telegram kanalında da ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Soner Hoca ile Yeni Nesil İlkokul Etkinlikleri başlığı altında yüzlerce paylaşımı var. Telegram kanalında 6 binden fazla öğrenciye ders vermektedir. Sonerhoca ve Soruyagel internet siteleri ile yapmış olduğu işleri profesyonel olarak genişletiyor.

Soner Hoca Telegram Kanalı Linki

Bahsi geçen öğretmenin yani Soner Hoca grubu/kanalı linki: https://t.me/Sonerhocanet

Konumuza yorum atmayı ve paylaşmayı unutmayınız. Websesi sizler için gelişmeye devam ediyor. Çok yakında forum, blog, haber ve çeşitli araçlar ile karşınızda olacaktır.

Hoca’nın Eğitim İçerikleri Nelerdir?

Tüm sınıfların (1-2-3-4) haftalık ödev, günlük ödevler, günlük ödev etkinlikleri ve diğer materyalleri ile pdf hizmeti veriyor. Ayrıca testler, quizler ve hap soru – cevapları ile farkılı bir yöntem anlatımına sahiptir.

Zeka etkinlikleri ile öğrenciyi düşünmeye sevk ederek bilgiyi eğlenceli olarak öğretiyor. Öte yandan hazırlamış olduğu desrlerin, soruların, cevapların PDF dökümanı hizmeti ise bedava olarak verilmektedir. Son olarak vermiş olduğu en iyi hizmetlerden biri de sınavlar. Çünkü öğrencilere verdiği eğitimin sonunda deneme sınavları yapıyor. O sınavlardan başarılı olarak geçmek önemlidir. Eğer hocayı öğrenci dinlemiş ise yapmış olduğu online sınavı geçmemek için hiç bir neden yoktur.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER