Sonic Frontiers Çıkış Tarihi Ne Zaman? serinin bir sonraki oyunu

Sonic Frontiers Çıkış Tarihi
Sonic Frontiers Çıkış Tarihi

Sonic Frontiers Çıkış Tarihi Ne Zaman? Sonic Frontiers geliyor ve hayranlar uzun süredir devam eden serinin bir sonraki çıkış tarihinin ne olacağını merak edecek. Efsanevi oyun geliştiricisi Sega. 1990’ların kültürünün ikonik bir sembolü haline gelen Sonic’in son derece hızlı macerasında yepyeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor.

Sadece Sonic oynamak nostaljik hissettirmekle kalmıyor. Aynı zamanda Sega, oyuncuları yeni açık dünya oyunlarında Starfall Islands’a götürmeye hazırlanırken hikayeye bir şeyler eklemek istiyor.

İkonik maskotun başladığı Sega konsoluna ek olarak:

Playstation, Xbox ve Nintendo dahil olmak üzere birçok 3D Sonic The Hedgehog oyunu var. Frontiers, Sega Genesis/Megadrive’daki klasik 2D oyunlardan 3D platform öğelerine geçtiğinden, serinin iniş çıkışları üzerine inşa edilmiş gibi görünüyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Avatar Reckoning Çıkış Tarihi


Sonic Frontiers Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Sonic Frontiers Ne Zaman
Sonic Frontiers Ne Zaman

Sonic’in 2021’deki 30. yıl dönümünü kaçırdıktan sonra, birçok kişi oyunun o sıralarda çıkacağını düşündü. Oyun için resmi bir çıkış tarihi açıklanmadı; Yazma olarak. Ancak 2022’nin sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Sega ile daha önceki bir soru-cevap bölümünde bir hayran şöyle yanıt verdi:

Sonic Frontiers Ne Zaman2022 Sonlarına doğru bekliyoruz.
Sonic Frontiers Ne Zaman

“Aslında bu yıl Sonic’in 30. yıldönümünde piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Ancak resim kalitesini daha da yenilemek için çıkış süresini bir yıl erteledik.

“Sadece bu oyun için değil. Geliştirme aşamasında, harici incelemelere dayalı oyun testleri yapmak gibi oyunun kalitesini artırmak için düzenli olarak analizler yapacağız. Bunun olacağını hissediyorum. ” oyun için büyük umutlarım var. ” Oyunun resmi çıkış tarihi açıklanmadı ancak Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5. Windows, Xbox One ve Xbox Series X/S’de 2022’nin sonlarında çıkması bekleniyor. “


Sonic Frontiers Oynanış
Sonic Frontiers Oynanış

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Apple Ne Zaman


Oynanış

Sonic Frontiers’ın bir 3D platform ve aksiyon-macera oyunu olması bekleniyor. Oyuncular, Starfall Adaları’nı keşfederken Sonic olarak oynayacaklar. Starfall Adaları, ormanlar, antik kalıntılar, çiçek tarlaları ve çöller dahil olmak üzere çeşitli biyomlardan oluşur. Birçok mağaza dünyanın tasarımını ve haritalarını Nintendo Switch klasiği The Legend of Zelda: Breath of the Wild ile karşılaştırdı.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Sonic Frontiers Çıkış Tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: F1 2022 Çıkış Tarihi


Bu içeriğe oy verin!