Perşembe, Haziran 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Sonic Prime Çıkış tarihi Ne Zaman, oyuncular, fragman

Sonic Prime Çıkış tarihi Nedir? Sonic the Hedgehog, 1991 yılında video oyunlarında ilk kez ortaya çıkan popüler bir animasyon karakteridir. O zamandan beri, Sonic bir ev ismi haline geldi ve şimdi Netflix’te Sonic Prime adlı yeni bir dizinin konusu olacak. Sonic Prime, yeni bir Netflix animasyon dizisidir.

Sonic Prime Ne Zaman Çıkacak
Sonic Prime Ne Zaman Çıkacak

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: İnto the night 3. sezon ne zaman


Sonic Prime çıkış tarihi ne zaman?

Sonic Prime, Kung Fu Panda: Dragon Knight. Daniel Spellbound ve We Lost Humanity dahil olmak üzere diğer birçok şovla birlikte duyurulan. Yeni bir Netflix animasyon dizisidir. Dizi duyurulsa da kesin çıkış tarihi bilinmiyor ancak 2022’de vizyona girmesi bekleniyor. 3 Mayıs 2022’de Netflix, Sonic’in popüler video oyununda olduğu gibi ormanda gezip yüzük topladığı yeni dizinin ilk fragmanını yayınladı.

Sonic Prime Fragman çıkış tarihi

Fragmanda Sonic, “Ne düşündüğünüzü biliyorum, iyi ve güçlü görünüyorum” dedi. “kıskanç?” Çıkış tarihiyle ilgili daha fazla ayrıntının daha sonraki bir tarihte verilmesi bekleniyor. Netflix animasyon dizileri başkan yardımcısı John Derderian, IGN’ye yaptığı açıklamada. “Çocuklarınızın en sevdikleri karakterlerle rahatlayabilecekleri, oynayabilecekleri ve öğrenebilecekleri güvenli ve güvenli bir alan yaratmak istedik” dedi. “4 yaşında bir oğlu ve 2 yaşında bir kızı olan bir baba olarak dünyayı çocuklarımın gözünden görmeyi. Birlikte yeni deneyimler paylaşmayı seviyorum. Bazen bu dans etmek ya da yapboz çözmek anlamına geliyor. Bazen bu şu anlama geliyor” : en sevdikleri Yeni şovu izliyorlar.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: 365 Days 3 Çıkış Tarihi


Sonic Prime kadrosu

Sonic Prime, sevimli kirpinin sesi Deven Mack tarafından yönetiliyor. Diğer oyuncular şunlardır:

  • Shannon Chan-Kent
  • Ashleigh Topu
  • Vincent Tong’u
  • Kazumi Evans
  • Ian Hanlin

Sonic Prime Konusu

Yıllar boyunca, Sonic’in hikayesi farklı TV şovlarında ve filmlerde birçok kez anlatıldı. Sonic Prime, hayranlara yeni bir hikaye getirecek. Sonic’in “tuhaf yeni bir çoklu evrenin kaderinin eldivenli ellerinde olduğu yüksek oktanlı macerasını” takip edecek. Ayrıca bildirildiğine göre kendini keşfetme ve kurtuluş yolculuğuna çıkacaktır.

Sonic Prime Ne Zaman Çıkacak

Dizi, 2022’de toplam 24 bölümle Netflix’te yayınlanacak. Duyuru, resmi ad ekranı ve logosuyla birlikte Netflix aracılığıyla Twitter’da yayınlandı. Dizi için henüz tahmini bir ayımız yok, ancak daha fazlasını duyarsak bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Sonic Prime Ne ZamanHenüz Belirlenmedi, Ama 2022 Yılında çıkacağı kesinleşti
Sonic Prime Ne Zaman

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Sonic Prime Çıkış tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Disney dreamlight valley çıkış tarihi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER