Spider Man Marvele ne zaman geliyor? [Avengers yeni süper kahramanı]

Spider Man Marvele ne zaman geliyor
Spider Man Marvele ne zaman geliyor

Spider Man Marvele ne zaman geliyor? Spider-Man kısa süre önce Marvel Avengers kadrosuna katılan en son süper kahraman olarak ilan edildi. Square Enix’in adı aslında Marvel evreninde yalnızca altı kahramandı (Iron Man, Captain America, Thor, Hulk, Black Widow ve Ms. Marvel). Piyasaya sürülmesinden bu yana, Hawkeyes ve Black Panther dahil olmak üzere birçok başka yüz ortaya çıktı. Artık Spider-Man’in de oyuna dahil olacağı görülüyor. Peki Spider Man Marvele ne zaman gelecek?


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Arcane kaç bölüm


Spider Man Marvele ne zaman geliyor?

Marvel’s Avengers’daki Spider-Man’in 30 Kasım 2021’de vizyona girmesi planlanıyor. Bu, yakın zamanda IGN’de yayınlanan bir fragman aracılığıyla duyuruldu. Fragmanda, arkadaş canlısı mahalle web tarayıcısı bir grup AIM ajanı ile yarıştı.

Birçok kişi Örümcek Adam’ı boyun eğdirmeye çalıştı, ancak diğer Yenilmezlerin Örümcek Adam’a yardım etmeye geldiğini görünce irkildiler. Fragman, Örümcek Adam’ın şehirde dolaşan ağının genişletilmiş bir bölümüyle sona eriyor. Örümcek adam ayrıca kapatmak için Bayan Marvel ile destansı bir yumruk pompasını paylaştı.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Squid Game Kadrosu


Avengers ekibine yeni süper kahraman eklendi

Spider Man Marvele ne zaman geliyor
Spider Man Marvele ne zaman gelecek

Spider Man Avengersa ne zaman gelecek? Spider-Man’e katılan Marvel’s Avengers bundan daha uygun olamazdı. MCU’nun üçüncü Spider-Man filmi No Way Home, 17 Aralık 2021’de vizyona girecek. Filmde Doctor Strange ve Spider-Man tarihindeki bazı karakterler de dahil olmak üzere birçok karakter yer alacak. Kesin olan bir şey var ki, bu Örümcek Adam etkinliğinde yapılacak çok şey olacak. Oyuncular, Insomiac’ın mükemmel Spider-Man oyununu hatırlayabilir. 2018 Spider-Man oyunuyla karşılaştırıldığında Crystal Power kesinlikle yeni mekanizmalarla dolu olacak.

Mekanik açıdan bakıldığında bu fragman daha sinematik olduğu için özel bir şey göstermedi. Ancak, Örümcek Adam’ın iki AIM haydutunun kafasını onlardan alıp götürdüğü özel bir sahne var. Bu, olası bir üst düzey örümcek adam filmi izlememize işaret edebilir. Bir bakıma Örümcek adam Onlarla savaşmak için düşmana bakmak zorunda değildir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Spider Man Marvele ne zaman geliyor sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Squid Game Ne zaman Çekildi


5/5 - (1 Oy)