Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Splitgate Tam Çıkış Tarihi Nedir, Ne Zaman Çıkacak? Hangi Platformlarda Olacak

Splitgate Tam Çıkış Tarihi Nedir? 2019’dan beri “Splitgate” Steam’de teknik olarak oynanabilir durumda. Splitgate Ne Zaman Çıkacak? Sorusuda diğer konsollar için merakla cevaplanması bekleniyor. Konsol platformunda son zamanlarda yeniden yayınlanması oyuna büyük ilgi gördü.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fifa 22 Ne Zaman Çıkacak


Ancak “Splitgate” hala açık beta aşamasında, resmi olarak ne zaman çıkacak? En azından, oyunun test aşaması, özellikle geliştiriciler oyunu resmi sürümden önce mümkün olduğunca mükemmelleştirmeye çalışırken, belirsiz olabilir. 1047 Games de bu konuda farklı değil, Splitgate’in betadan çekilmesi için kesin bir tarih vermediler.


splitgate tam cikis tarihi nedir ne zaman cikacak hangi platformlarda olacak 2

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Trendyol Komisyon Oranları


Ancak bu, oyuncuyu bilgisiz bırakacakları anlamına gelmez. Splitgate Hangi Platformlarda Olacak sorunuzun ve diğer çıkış tarihi sızıntılarını sizler için derledik.

Splitgate Tam Çıkış Tarihi Nedir?

Şimdiye kadar, Splitgate’in tam sürümünün zaman çizelgesi Ağustos 2021’dir. Herkese açık beta planlandığı gibi devam ederse, Splitgate Tam Çıkış Tarihi bu ayın sonunda tamamen piyasaya sürülecek.

  • Oyun konsolunun Crossplay ile en son lansmanı, Splitgate’in başarısını destekledi ve Ağustos 2021 çıkış tarihinde tam özelliklere sahip 1047 oyunu kolaylaştırabilir.
  • Splitgate betada olsa da bu, oyunun içeriğinin şu anda yeterli olmadığı anlamına gelmiyor.
  • Devam eden diğer hizmet tabanlı çok oyunculu oyunlar gibi, Splitgate’in genişletilmiş beta aşaması da yeni haritalar ve görünümler gibi birçok içerik aldı.
  • En önemlisi, oyundaki savaş geçişi yükseltmeler için de kullanılabilir.

Kalan beta sürümlerinin asıl amacı, sunucuyu stabilize etmek ve Splitgate’te sıraya girme süresini yönetmek gibi görünüyor. Yukarıda belirtildiği gibi, tam sürüm yakında, büyük olasılıkla Ağustos 2021’de yayınlanacak.

Splitgate Tam Çıkış Tarihi
Splitgate Tam Çıkış Tarihi

Splitgate Hangi Platformlarda Olacak Ne Zaman Çıkacak?

“Splitgate” aslında 2019’da Steam’de piyasaya sürülen oyunun Beta versiyonuydu ve elbette PC’de de tam olarak çok yakında mevcut olacak.

Ancak oyundaki büyük bir değişiklik, Temmuz 2021’de başlatılan konsol desteğinin eklenmesidir. Şu ana kadar dahil edilen konsollar sadece PlayStation ve Xbox platformlarından. Splitgate Ne Zaman Çıkacak Sorunuza Yanıt olarak;

Oyunumuzun Çıkış Tarihi Ağustos 2021 Sonudur.

Splitgate Hangi Platformlarda Olacak: Bu, oyuncuların PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S üzerinde oyun oynayabileceği anlamına gelir. Ne yazık ki, Nintendo Switch’in Splitgate’e sahip olma planı yok, ancak bu her zaman değişebilir.

Eğer öyleyse, Splitgate tamamen serbest bırakıldıktan sonra gelecekte iyi olacak.

Feragatname: Sorumluluk reddi olarak Bu Makale Yazarın tamamen Kendi görüşlerini yansıtmaktadır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Splitgate Tam Çıkış Tarihi Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Trendyol İndirimleri


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER