Squid Game Oh Il Nam kimdir? yaşlı adam hakkında her şey

Squid Game Oh Il Nam kimdir
Squid Game Oh Il Nam kimdir

Squid Game Oh Il Nam kimdir? Netflix’in Squid Game oyununda birçok inanılmaz performans gösteren oyuncu var. Ancak çoğu insan en iyi performanslardan birinin yaşlı adamı oynayan Oh Il Nam olduğu konusunda hemfikir. Squid Game dünyanın en popüler aktüel dizisi denilebilir ve Netflix küresel sıralamalarda üst sıralarda yer almaktadır. Muhtemelen tüm zamanların en yüksek hasılat yapan Netflix şovu olarak bilinen İnternet dizisi. Binlerce hayran her sahneyi ve karakteri dikkatlice kontrol edip analiz ediyor. Birçok kişi Oh Young-soo’nun canlandırdığı Squid Game yaşlı adam olan Oh Il Nam’ın rolüyle ilgili merakını dile getirdi.

Uyarı: Spoiler vermekten çekinmiyorsanız ya da herkes gibi bu diziyi bitirdiyseniz, lütfen okumaya devam edin.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Squid Game Yönetici Kim


Oh Yeong-su’nun oynadığı Squid Game’deki Yaşlı Adam

Squid Game Oh Il Nam kimdir
Squid Game Oh Il Nam kimdir

Squid Game kendisini yalnızca Japon Battle Royale formatına dayalı bir hayatta kalma oyunu dizisi olarak sunabilir. Ancak özü de bir gizemdir. Ana gizemlerden biri oyunun kendisidir. Kim çalıştırıyor? Neden yaratıldı? Son bölümdeki en büyük ifşalardan biri Yönetici‘nin kimliğiydi, sözde tatlı yaşlı adam olduğu ortaya çıktı! Bu sezonun finalinde bu tüyler ürpertici sadist düşünceler yer aldı. Dizide Bu kanlı oyunun yaratıcısının seyircinin çok sevdiği hatta 001 numarası için ağladığı adam olduğu ortaya çıktı.

Squid Game Oh Il Nam kimdir? Squid Game dizsini bitirirseniz, bu yaşlı adamın şeytani bir mumya olduğunu bileceksiniz. 🙂

Squid Game yaşlı adam
Squid Game yaşlı adam

“Squid Game”in en başından beri yaşlı adam zayıf bir insan olarak resmedildi. Yaşı nedeniyle Seong Gi-hun hariç herkes ona tepeden baktı. Zayıflığına ve beyin tümörüne rağmen, yaşlı adam çoğu oyunu çözecek ve takımın çekişmeyi kazanmasına yardım edecek kadar akıllı olduğunu kanıtladı. Çoğu izleyici için bu açılış bir şok ve hayal kırıklığı anıydı. Yaşlı adamın oyundaki en popüler karakterlerden biri olduğu söylenebilir.

Yaşlı Adam Gi Hoon için cömertçe fedakarlık yaptığında seyircilerin çoğu gözyaşı döktü.

Elbette, sonunda öğrendiğimiz gibi, fedakarlık gerçek dışıdır. Bütün oyun, belli bir duyguyu elde etmek için zengin ve zorba insanların oluşturduğu ölüm kalım oyunudur.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL Arcane Çıkış Tarihi


Squid Game Oh Il Nam kimdir ve Oyunu Neden Kurdu?

Bu sezonun finalinde yaşlı adam şok olmuş ve afallamış Gi Hoon’a oyunun yaratıcısının kendisi olduğunu itiraf etti. Sadece bu değil, aynı zamanda bu oyunu kurmalarının sebebini de açıkladı. Sebebi arkasındaki nedenin çok da önemli olmadığını, sadece can sıkıntısını gidermenin bir yolu olduğunu itiraf etti. Oh Il Nam bunu at yarışına bile benzetiyor. Tıpkı dünyanın her yerindeki insanların atlar için teklif vermesi gibi.

Bunca Hayal Kırıklığına Rağmen Yaşlı Adama Övgüler Yağıyor…

Oh Yeong-su’nun olağanüstü oyunculuk becerileri, etkileyici film çalışmalarına tanıklık ediyor. Rolüne yönelik nefrete rağmen, İnternet oyunculuk becerileri için övgüyle dolu.

Hayranların 2. sezondan beklentileri nedeniyle dizinin yapımcılarının yukarıdaki sorulardan bazılarına cevap verebileceğini umuyoruz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Squid Game Oh Il Nam kimdir? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: En Çok İzlenen Netflix Dizileri 2021


Bu içeriğe oy verin!