Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Squid Game Şekeri Nasıl Yapılır?

Squid Game Şekeri Nasıl Yapılır? Netflix’in son zamanların en popüler dizilerinden biri olan Squid Game, ilginç temaları ve başarılı oyuncularının ardından Şekerli kurabiyeleriyle gündemdeki yerini koruyor.

Squid Game dizisinin oyunundaki ölümcül zorluklardan biri olarak gösterilen Squid Game şeker oyunu merak ediliyor. Bu şekerli kurabiyeler kısa sürede herkesin bilmek istediği bir tarif haline geldi. Peki Squid Game şekeri nasıl yapılır ve amacı nedir? İşte kalamar oyun şekeri tarifi ve merak edilenler…


Squid Game Şekeri Nasıl Yapılır
Squid Game Şekeri Nasıl Yapılır

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Squid Game Nedir


Squid Game Şekeri Nasıl Yapılır?

Squid Game şeker tarifi nasıl yapılır? işte sorunuzun tüm detaylarını aşağıda sizlere aktarıyoruz:

  • Önce şekeri hazırlayın,
  • şekeri geniş bir tencereye koyun ve kısık ateşte eritin.
  • Bu aşamada şekerin renginin koyulaşmaması çok önemlidir.
  • Şeker eridikten sonra kabartma tozunu ekleyin ve köpürme durana kadar karıştırmaya devam edin.
  • Bitmiş şekerleri yağlı kağıda dökün ve kurabiye kalıplarıyla şekillendirin.
  • Soğuyan şekerleri kalıptan çıkarın ve tıpkı kalamar oyunu serisindeki gibi kürdan veya iğne ile bölmeye çalışın.

İşte, kalamar oyun şekeriniz hazır. Afiyet olsun…


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Squid Game Oyuncuları


Dizinin Konusu hakkında:

Öncelikle bu şekerli kurabiyeler kesinlikle çok büyük bir olay oldu. Bu yüzden tüm sosyal medya adreslerin hemen hemen bu şeker ile alakalı çekilmiş bir video ya rast gelmeniz mümkündür. Çünkü Olay olma sebebi dizideki karakterlerin bazıları böyle bir oyunu oynayabileceğini öngörmeleri ile başladı. Öngörüleri’nin asıl sebeplerinden bir tanesi, Kesinlikle oyuncu 67 numaralı karakterin zekası ile alakalıdır. Sizlere dizi hakkında daha fazla spoiler vermek istemiyoruz :).

Bu oyunda Yüzlerce para sıkıntısı çeken oyuncu, çocuk oyunlarına katılmak için garip davetleri kabul etti. Kalamar oyunundaki çocuklar ölüm tehlikesi altındadır ve kazanan bir ödül alacaktır. Günlük yaşamlarındaki kötü yaşam koşulları nedeniyle oyuncular ödüller alarak oyuna başlarlar. Hayatta kalabilmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmak için zorundadırlar. Hayatta kalan oyuncular bir sonraki aşamada maceralı anı yaşayacaklar.

Şekerler Hakkında:

Bu kalamar oyunları serisinin zorluklarından biri, para sıkıntısı çeken yarışmacıların, tüm şekeri yok etmeden dalgona adlı kırılgan bir şekerin üzerine yıldızlar, üçgenler, kareler ve şemsiye sembolleri oymasını sağlamaktır. Kalamar Oyunu şekerini evde deneyebilirsiniz. Tarifini yukarıda sizlere gösterdiğimiz gibi gerçekleştirmenizi isteriz.

Bunun sonunda şekeriniz bir sanat eserine dönüşecek ve çok eğleneceksiniz. 🙂

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Squid Game Şeker sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Oyuncu 67 kim


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER