ST Ne Demek? (Snapchat) St Herkes Tarafından Kullanılıyor

ST ne demek
ST ne demek

Snapchat’te ST ne demek kullanıcıların merak ettiği bir konudur. ST kısaltmasının açılımı İngilizce bir kelime olan streak şeklindedir. Streak, iki kullanıcının birbirlerine 3 gün boyunca, 24 saatten daha uzun süre ara vermemek şartıyla. Video ya da fotoğraf göndererek sohbet etmesi demektir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme


Snapchat ST Ne Demek?

ST anlamı diye merak ediyorsanız ST, streak demektir. Streak’i başlatmak için, siz ve bir Snapchat arkadaşınız birbirinizi takip ediyor olmalısınız. 3 gün boyunca ve 24 saat içinde sohbet etmeniz gerekmektedir. Bu şartlar gerçekleştikten sonra, Snapstreak’te bulunduğunuz gün sayısı ile birlikte arkadaşınızın isminin yanında bir yangın (alev) emojisi görünür.

Snap St’nin Anlamı ve Ne Demek?

Streak İngilizce bir kelimedir ve tam anlamıyla Türkçe karşılığı art arda yapılan şeylerdir. ST nedir olduğunun açıklamasını yaptık. Eğer snapchat’te bu rozeti artırmak istiyorsanız arkadaşlarınıza farklı günlerde düzenli olarak snap atmanız gerekiyor. Kısaca bu sistem Snapchat’in uygulamayı düzenli kullanan üyelerine bir ayrıcalık tanıması gibi bir özelliktir. Düzenli kullanılmadığı takdirde bu rozete sahip olmak mümkün değildir. Dolayısıyla düzenli kullanım streak demektir. Yani düzenli olarak kullanılırsa st elde edilmiş olur. Bu uygulama snapchate ait snapchat bünyesinde olduğundan snapchat st olarak bilinir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Snap St Ne Demek sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Snapchat Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Snapchat Kitlesi