Steam Altın Hafta indirimi İndirime Giren Oyunlar Hangileridir?

Steam Altın Hafta indirimi İndirime Giren Oyunlar Hangileridir?
Steam Altın Hafta indirimi İndirime Giren Oyunlar Hangileridir?

Steam Altın Hafta indirimi İndirime Giren Oyunlar Hangileridir? Steam Altın Hafta satışları başladı: işte şu anda satışta olan oyunlardan bazıları … İndirime Giren Oyunlar milyonlarca kullanıcı tarafından yakından izleniyor. Japonya’daki tatiller ile orantılı olduğu için Altın Hafta olarak adlandırılıyor ve Steam indirimleri başladı. İşte satışta olan bazı oyunlar …

Oyun fiyatı, resmi Steam web sitesindeki Türk Lirası fiyatıdır.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Tropico 6 Türkçe Yama İndir


Steam Altın Hafta İndirimi

Steam altın hafta indirimi hangi oyunlar hangi oyunlarda İndirim Olacağı Belli Oldu. Öte yandan, Steam’in açıklamasında, oyunculara% 90’a varan indirimden yararlanma sözü vermişti Lakin Oyunların Çoğuna %60 indirim geldi. Steam, 30 Nisan – 6 Mayıs 2020 tarihleri ​​arasında bir önceki Altın Hafta indirimini aldı.


Monster Hunter World, Dark Souls 3, Resident Evil 2 Remake, Dark Souls 2, Devil May Cry 5 ve Japon stüdyoları tarafından geliştirilen birçok oyunun fiyatları önemli ölçüde düştü. Benzer şekilde bu yıl Japon oyunları haricinde dünya çapında popülerliğini koruyan oyunların fiyatlarının düşmesi bekleniyordur ve Oyunları Aşağıda Listeledim.

Steam Altın Hafta indirimi
Steam Altın Hafta indirimi

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

İndirimli fiyatı: 5,90 İndirim oranı: Yüzde 90

Oyun fiyatları Steam’in resmi sitesinde yer alan Türk lirası fiyatlarıdır.

Steam Altın Hafta indirimi
Steam Altın Hafta indirimi

LEGO® Star Wars™ – The Complete Saga

İndirimli fiyatı: 8.00
İndirim oranı: Yüzde 75

steam altin hafta indirimi indirime giren oyunlar hangileridir 3

Shenmue III

İndirimli fiyatı: 71.06
İndirim oranı: Yüzde 66

steam altin hafta indirimi indirime giren oyunlar hangileridir 4

FIFA 21

İndirimli fiyatı: 138.59
İndirim oranı: Yüzde 67

DEATH STRANDING

İndirimli fiyatı: 159.60
İndirim oranı: Yüzde 60

steam altin hafta indirimi indirime giren oyunlar hangileridir 6

STAR WARS™ Battlefront™ II

İndirimli fiyatı: 83.99
İndirim oranı: Yüzde 70

steam altin hafta indirimi indirime giren oyunlar hangileridir 7

OCTOPATH TRAVELER™

İndirimli fiyatı: 160.00
İndirim oranı: Yüzde 50

steam altin hafta indirimi indirime giren oyunlar hangileridir 8

Rusty Lake Hotel

İndirimli fiyatı: 0 lira
İndirim oranı: Yüzde 100

steam altin hafta indirimi indirime giren oyunlar hangileridir 9

Reventure

İndirimli fiyatı: 3.10
İndirim oranı: Yüzde 80

steam altin hafta indirimi indirime giren oyunlar hangileridir 10

OneShot

İndirimli fiyatı: 10.80
İndirim oranı: Yüzde 40

steam altin hafta indirimi indirime giren oyunlar hangileridir 11

Valkyria Chronicles 4 Complete Edition

İndirimli fiyatı: 75.00
İndirim oranı: Yüzde 70

steam altin hafta indirimi indirime giren oyunlar hangileridir 12

TEKKEN 7

İndirimli fiyatı: 17.85
İndirim oranı: Yüzde 85

steam altin hafta indirimi indirime giren oyunlar hangileridir 13

NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 2

İndirimli fiyatı: 23.99
İndirim oranı: 23.99

steam altin hafta indirimi indirime giren oyunlar hangileridir 14

Witch It

İndirimli fiyatı: 15.60
İndirim oranı: Yüzde 60


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Bannerlord En İyi Lordlar


Steam İndirime Giren Oyunlar

Steam Altın Hafta indirimi İndirime Giren Oyunlar Hangileridir? Platformun dünya çapında milyonlarca kullanıcısı var ve Japonya’daki tatillere yeni indirimler getiriyor. Binlerce oyuncu Steam indirimlerinin ve gelecek oyunların geçmişini öğrenmek istiyor. Steam’in yeni etkinliği “Steam İndirime Giren Oyunlar Hangileridir?” 29 Nisan – 6 Mayıs 2021

steam altın hafta indirimi saat kaçta sorusunu sorduğunuzun farkındayım hep beraber steam altın hafta indirimi saat kaçta başlıyor sorunuza cevap verelim. 6 Mayıs 2021 tarihleri ​​arasında yapılacak. İndirim 20:00 Türkiye saatinde başlayacak. Steam’in beklenen Altın Hafta indirimi resmen başladı. Hafta boyu süren yeni kampanyada yüzlerce oyun indirimli fiyatlarla satılacak.

Altın Hafta Japonya’da kutlanan bir tatil olduğu için Steam satışlarında Japon temaları da gördük. Satılan oyunların neredeyse tamamı Japonya’da yapılmıştır. Ünlü oyunlar arasında “Tekken 7”, “Death Stranding”, “Ace Combat 7”, “Yakuza” serisi ve “Monster Hunter World” ve diğer eserler bulunmaktadır.

Steam Altın Hafta indirimi İndirime Giren Oyunlar

Her yılın önümüzdeki saatlerinde büyük buhar indirim kampanyalarına baktığımızda, son birkaç yıldaki buhar yazlık indirimlerine baktığımızda, 2021’in buhar yazlıklarının tarihlerini tahmin edebiliyoruz. Bu nedenle, 2021 buhar Yazlıklar için öngörülen veri aralığı, 24 Haziran – 8 Temmuz.


Steam indirimlerinde beklediğiniz bir oyunun olup olmadığını görmek için en iyi yöntem oyunu dilek listenize ekleyecektir. İstek listenizdeki oyunlar satışta olduğunda, bildirimler alın ve bir liste sahibi olmak için, isteyebileceğiniz veya takip edebileceğiniz oyunları takip etmesine izin verirsiniz.

( steam indirimleri ne zaman Başlayacak )

Steam Altın Hafta İndirimi Oyunları: 3 – 9 Şubat 2021Steam Ay Takvimi İndirimler: 11 – 15 Şubat 2021Steam Altın Haftası İndirimler: 29 Nisan 3 May 2021Stam Temizlik Bahar (Açık Dünya): 27 – 31 Mayıs 2021Steam Sonraki Fest: 16-22 Haziran 2021 Basika Yaz: 24 Haziran, 8 Temmuz 2021steam Cadılar Bayramı Fırsatları: 27 – 31 Ekim, 2021Steam Black Indirim Cuma (Sonbahar): 24-30 Kasım 2021Stm Kış İndirimleri: 21 Aralık 2021 – 21 Ocak 2021 – Ocak 2022

Steam İndirime Giren Oyunlar Hangileridir?

Steam İndirime Giren Oyunlar Hangileridir? Güncel Takvim Oyuncuların görmekten heyecan duydukları Steam İndirimleri 2021 takvimi yayınlandı.

Oyuncular tarafından yüksek oyun ödüllerinin alınabileceği bu harika günleri listeliyoruz.

Steam İndirimi 2021 2021: 24 Haziran – 8 Temmuz (çok yakında)

Steam 2021 Sonbahar İndirimi – 26 Kasım – 2 Aralık (Sonraki)

İndirime Giren Oyunlar Hangileridir? Yılın belirli zamanlarında bahar indirimleri verilmektedir. steam bahar indirimleri 2021 için Bu dönemler genellikle mevsimsel olarak ayarlansa da bu takvim bazı özel günleri de içerir. Steam indirimlerinin ne zaman verildiği sorusuna hemen cevap veriyoruz.

Steam indirimleri 2021’e kadar olan saatleri sürekli olarak sayar. Bu bilgiler daha önce geliştiriciler ve ortaklarla paylaşılmış olsa da, Steam indirimlerimizi kullanarak satın alabileceğimiz oyunların bir listesini derlemek için hâlâ zamanımız var. Steam satışları tüm yıl boyunca oldukça tutarlıdır, bu da tahmin etmeyi oldukça kolaylaştırır. 2020 Covid-19 oyunundaki gecikmenin ortasında bile, Valve satışları tüm hızıyla devam etti. Aynısı 2021’deki Steam satışı için de geçerlidir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Steam Altın Hafta indirimi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En iyi PC yarış oyunları


Bu içeriğe oy verin!