Steamde Bedava Yeni Oyunlar Nelerdir? Tüm Oyunların Listesi

Steamde Bedava Yeni Oyunlar Nelerdir
Steamde Bedava Yeni Oyunlar Nelerdir

Steamde Bedava Yeni Oyunlar Nelerdir? Steam’de başka bir oyun daha ücretsiz hale getirildi. ve bu sefer, Steamde Bedava tüm Oyunların Listesi merak edenlere paylaşacağız. gerçekten iyi bilinen bir bilim kurgu şehir geliştirici oyunu olmasına rağmen, hiç kimsenin duymadığı keyfi bir oyundan başka bir şey değil. Daha açık bir şekilde ve kısıtlı bir zaman dilimi için tüm Steam kullanıcıları, Haemimont Games ve Paradox Interactive’in Surviving Mars’ını ücretsiz olarak indirebilir.

Bu anlaşmanın hiçbir gizli yükümlülüğü yoktur, ancak genellikle 30 dolardan çıkan oyunun 18 Eylül saat 13:00’ten önce indirilmesi gerekiyor. Bu tarihten sonra eski maliyetine geri döneceği gerçeği kesinlikle doğrudur. Bu tarihte indirilen her şey, sınırsız olarak sizin oluyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PlayStation Plus Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları: En iyileri


Steamde Bedava Yeni Oyunlar Nelerdir?

Surviving Mars, 15 Mart’ta daha önce bahsedilen çift sistemde. Hem PC hem de konsol aracılığıyla ortaya çıktı. Sisteminize bağlı olarak, oyun 73’ten 76’ya çıkan bir Metacritic puanı sergiliyor. Bu arada, Steam’de, 17.000’den fazla anketin %84’ü ile Steam Kullanıcı İncelemesi derecesini “Olağanüstü Olumlu” bir Steam Kullanıcı Değerlendirmesi aldı.

Steamde Bedava Oyunların Listesi

Şuanda İndirebileceğiniz Steamde Bedava Oyunların Listesi:

Paradox Interactive Surviving Mars

Steamde Bedava Yeni Oyunlar Nelerdir
Steamde Bedava Yeni Oyunlar Nelerdir

Süresi dolan Steamde Bedava Yeni Oyunlar Nelerdir?

Haemimont Games


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Realme C25 Türkiye Fiyatı ve Tüm Özellikleri


Oyunun bir yönetme sistemi olduğunu belirtelim. Surviving Mars’ı kolonileştirme ve etkileşime dayanma konusunda bir bilim kurgu şehir tasarlama oyunudur. Eyaletinize bir alan belirlemeden önce varlıklar ve parasal yardım için bir uzay ofisi seçin. Mahzenler ve temeller inşa edin, ek fırsatları araştırın ve yerleşiminizi şekillendirmek ve genişletmek, daha karmaşık yaklaşımlar açmak için robotları kullanın. Kendi yemeğinizi, maden minerallerinizi veya madenlerinizi geliştirin. Zor bir günün ardından barın yanında gevşeyin.

Genel olarak hepsinden önemlisi, öncülerinizi hayatta tutmaktır. Tuhaf bir yeni gezegende basit bir girişim içinde değilsiniz Hayatta kalmak için zorluklar olacak. Sistemi yürütün ve Bu dış dünyanın sırlarını açarken yerleşim yerinizin dayanıklılık olasılıkları üzerinde çalışın. Hazır olduğunuzu söylemek doğru mu? Mars sizin için sımsıkı asılı duruyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Steamde Bedava Yeni Oyunlar sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Donanım Haberleri Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz; GoPro Hero 10 Black Tüm Özellikleri [Türkiye Fiyatı]