Cumartesi, Nisan 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Stranger things 4. sezon 2. kısım kaç bölüm olacak? Dizi Ne Zaman Başlayacak işte tüm detaylar…

Stranger things sezon 4 kısım 2 de kaç bölüm olacak? Stranger Things 4. sezon 2. Kısım ne zaman Netflix’te yayınlanacak? Stranger Things 4. sezon 2. kısımı ne zaman Netflix’te Başlar? Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım Netflix’e geliyor! Bu çalkantılı sezonun ikinci bölümü, Millie Bobby Brown’ın onbiri Henry Creel, namı diğer Weckner, diğer adıyla ilk periyot ile mücadele ederken olayları doruğa taşıyacak. Stranger Things 4. sezon, 1. bölümden sonra doruğa ulaşan bir yolculuk olacak ve her iki bölümü de çıkar çıkmaz izlemek isteyeceksiniz. Aşağıda, Stranger Things 4. sezon 2. kısım yayın tarihini, saatini, tahmini bölüm sayısını ve diğer bazı bilgileri bulacaksınız. Netflix ayrıca, bölümler başlamadan biraz önce trailer yeni bölümler için bir izleme trailer düzenliyor. Daha fazlası aşağıda.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Stranger things 4. sezon 3. bölüm türkçe dublaj izle


Stranger things 4. sezon 2. kısım ne zaman Netflix’te yayınlanacak

Stranger Things 4. sezon 2. kısımın çıkış tarihi 1 Temmuz 2022 Cuma. Bölüm yayın saatleri:

  • Pasifik Standart Saati – 12:00 AM
  • Doğu Standart Saati – 3:00 AM
  • İngiliz Yaz Saati – 08:00

Stranger things sezon 4 kısım 2 de kaç bölüm olacak?

Stranger things 4. sezon 2. kısım kaç bölüm olacak

Her şey söylendi, Stranger Things 4. sezon dokuz bölümden oluşuyor, bunlardan yedi tanesi Netflix’te izlemiş olabilirsiniz ve ikisi 2. cildin parçası. Daha az bölüm olsa da, çalışma zamanı bunu telafi ediyor, bölüm 8 neredeyse bir buçuk saat ve bölüm 9 tüm filmin uzunluğu. Aşağıdaki bölüm başlıklarına ve çalışma zamanlarına göz atın:

  • 8. Bölüm: ‘Baba’ – 1 saat 25 dakika
  • 9. Bölüm: ‘The Piggyback’ – 2 saat 19 dakika

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Stranger things 2. kısım kaç bölüm sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz ne zaman başlıyor


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER