Stranger Things 4. sezon 2. Kısım Ne Zaman (Büyük Bölüm Olacak)

Stranger Things 4 sezon 2 Kısım Ne Zaman Yayına Girecek? Bu bölümü kesinlikle ama kesinlikle kaçırmayın. Bu bölüm Öyle bir Kısım olacak ki İşteyseniz İşinizden istifa edip bile bu bölümü izlemeyi tercih edenler olabilecek :)…. Tabi ki de şaka yapıyoruz. Hadi o zaman Stranger Things 4. sezon 2. Kısım hakkında konuşalım.

İşte nerede olursanız olun Stranger Things 4. sezon 2. bölüm nasıl izleyebilirsiniz Stranger Things 4. sezon prömiyer programı biraz… tuhaf. Yeni parti iki bölüme ayrılmıştır, ilk yedi bölüm yayınlandı ve “Kısım 2” bu yıl Temmuz ayında yayınlanacak. Umarım o zamana kadar Hawkins’e ne olduğu hakkında bazı cevaplar alırız, çünkü Wickner gerçek bir belaya neden olmak üzere. 4. sezonun yaklaşmakta olan ikinci bölümü hakkında bilmeniz gereken her şey için burayı okuyun. yalnızca iki bölüm geliyor. Ancak ikisi de 1. Kısımda her şeyden daha uzun. Ayrıca Stranger Things’in 4. sezonu için bir anlatıcımız var. Şimdi bakalım hayatınız ne zaman alt üst olacak…


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: MS Marvel 2. Bölüm Ne Zaman


Stranger Things 4 sezon, 2 bölüm kısım yayın tarihi ne zaman

Stranger Things 4. sezon 2. Kısım Saat Kaçta
Stranger Things 4. sezon 2. Kısım Saat Kaçta

Stranger Things’in 4. Sezonu 1 Temmuz 2022’de geri dönüyor. Evet, Eleven ve arkadaşlarıyla daha fazla macera için uzun süre beklemenize gerek yok.

Stranger Things 4. sezon 2. Kısım Saat Kaçta

Ancak, birinci bölüm yedi bölümden oluşurken, ikinci cilt yalnızca iki bölümden oluşmaktadır: 8. ve 9. bölümler. İkisi aynı anda yayınlanacak. Netflix’in merkezi Kaliforniya’da olduğundan, genellikle orijinal programlamasını Pacific Midnight platformuna ekler. Bu, dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerin yeni bölümleri 03:00 ET ve 02:00 CST’de ve Birleşik Krallık’taysanız. 1 Temmuz 08:00’de yayınlayabilecekleri anlamına gelir.

Stranger Things 4. sezonda kaç bölüm var

Stranger Things 4. sezonda kaç bölüm var
Stranger Things 4. sezonda kaç bölüm var

Stranger Things 4. Sezonu toplam dokuz bölümden oluşuyor. Ancak somurtarak ve bunun Hawkins düzeltmeniz için yeterli olmadığını düşünmeye başlamadan önce. Çoğu bölümün iki bölüm olacağını bilin, özellikle henüz yayınlanmayanlar. 4. Sezonun hiçbir bölümü bir saatten kısa değildir ve son üç bölüm tam olarak yayınlanmıştır. Sezon finali iki saat 20 dakika sürecek ve drama fantezide zirveye çıkacak. Başlıklara ve çalışma zamanlarına göz atın.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Modern Warfare 2 ne zaman


Stranger Things 4. sezon, 1. bölüm bölümleri – şimdi çıktı!

  • 1. Bölüm: ‘The Hellfire Club’ – 1 saat 16 dakika
  • 2. Bölüm: ‘Vecna’s Curse’ – 1 saat 15 dakika
  • 3. Bölüm: ‘Canavar ve Süper Kahraman’ – 1 saat 3 dakika
  • 4. Bölüm: ‘Dear Billy’ – 1 saat 17 dakika
  • 5. Bölüm: ‘The Nina Project’ – 1 saat 14 dakika
  • 6. Bölüm: The Dive’ – 1 saat 13 dakika
  • 7. Bölüm: ‘The Massacre at Hawkins Lab’ – 1 saat 38 dakika

Stranger Things 4. sezon, 2. kısım bölüm bölümleri – 1 Temmuz’dan itibaren Netflix’te

  • 8. Bölüm: ‘Baba’ – 1 saat 25 dakika
  • 9. Bölüm: ‘The Piggyback’ – 2 saat 19 dakika

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Stranger Things 4 sezon 2 Kısım Ne Zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: All of us are dead 2. sezon ne zaman