Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Stranger Things 4. Sezon 8. Bölüm Ne Zaman Gelecek?

Stranger Things 4 Sezon 8 Bölüm Ne Zaman Çıkacak? Stranger Things 4. sezonunun ilk bölümü burada, ancak hayranlar sezonun sonraki iki bölümünün galasını ne zaman bekleyebilir? İkinci bölüm ne zaman çıkıyor? Netflix hayranları Stranger Things geri döndüğü için çok heyecanlı. Akış hizmetinin en büyük şovu, uzun zamandır beklenen dördüncü sezonun tam açılış bölümü olarak 27 Mayıs Cuma günü geri dönüyor. Juggernaut’un hizmette yeni bölümler yayınlamasının üzerinden üç yıl geçti. Duffer Kardeşler, bu anlaşılabilir yayın gecikmesini daha uzun bölümlerle telafi etmeyi umuyor.

Evet, Stranger Things 4’ün her bölümü en az bir saat sürüyor ve izleyicilerin uzun süre izlemesini sağlıyor. Dördüncü sezondaki diğer bir fark, iki bölüme ayrılmış olmasıdır. Netflix’in bunu geçmişte Sabrina ve Lucifer’s Chilling Adventures gibi dizilerle yaptığını gördük. Bu yüzden Stranger Things’in geri dönüş sezonu gibi büyük bir geri dönüşü seçmeleri şaşırtıcı değil.

Bu, sondan bir önceki sezondan en iyi şekilde yararlanmayı umut eden hayranlar için harika bir haber. Ancak bu, birinci ve ikinci bölümler arasında bir bekleme olacağı anlamına geliyor. İlk yedi bölümü başardıysanız, Bölüm 8’in (ve Bölüm 2’nin geri kalanının) ne zaman başladığını merak ediyor olabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: F1 Manager 2022 Çıkış Tarihi


Stranger Things 4 Sezon 8 Bölüm Çıkış Tarihi Ne Zaman

Stranger Things 4. sezon, “PAPA” başlıklı 8. bölüm, 1 Temmuz 2022 Cuma günü yayınlanacak. 4. Sezonun bir parçası olarak 9. Bölüm (“The Piggyback”, 4. Sezonun son sezonu) ile birlikte yayınlanacak. Netflix’te 2pm ve 12pm PT ve 3:00am ET’de prömiyer yapacak. West Coast izleyicileri gece yarısından sonra izleyebilirler, Eastside izleyicileri ise 4. Sezonun son iki bölümünü saat 3:00’te alacak. Bölüm 2, Bölüm 1’den çok daha kısa olabilir, ancak her iki bölüm de uzun olacak. Bölüm 8, 1 saat 25 dakikalık bir çalışma süresi ile bir öncekiyle eşleşecek. Final ise 2 saat 30 dakikalık bir arabellek boyutu ile daha büyük olacak. Stranger Things 4. Sezon 2. Bölüm hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.

Stranger Things 4. Sezon 2. Bölüm için heyecanlı mısınız? Sizce 8. ve 9. bölümlerde neler olacak? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Stranger Things 4 Sezon 8 Bölüm Ne Zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Diablo 4 Çıkış Tarihi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER