Cumartesi, Temmuz 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

subway surf rekor oyunu kaç (En Yüksek Dünya Rekoru Nedir)

Subway surf rekor oyunu nedir? En Yüksek Subway Surfers Puanı Nedir? Subway Surfers arasında şimdiye kadar elde edilen en yüksek puanı bulduğumuz için, rakipsiz bir rekorun ne olabileceğine bir göz atalım. Subway Surfers saatlerce süren sürükleyiciliği ve eğlencesiyle bilinir. Ancak bazı oyuncular bunu çok daha ciddiye alır ve çoğu sıradan oyuncunun düşündüğünden daha yüksek puanlar alır. Bu amaçla bazı oyuncular, bu makalede inceleyeceğimiz şekilde, uluyarak oyundaki en yüksek puanı almaya çalışırlar.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Candy Crush Son Bölüm


En Yüksek Dünya Rekoru Nedir

Kendinizi Subway Surfer’ın en yüksek puanının ne olduğunu sorarken bulursanız, sizin için cevabımız var. En yüksek puana ve neden (ne yazık ki) dünya rekorunu asla kıramayacağınıza bir göz atalım. Subway Surfers puanının zirvesine ulaşmak için.. Bir oyuncunun milyon puan işaretini kayda değer bir farkla, tam olarak binde bir. Çünkü mevcut rekor sahipleri milyarlarca olduğundan ve evet, büyük bir B var. İlk üç oyuncunun sahip olduğu mevcut dünya rekoru puanları aşağıdaki gibidir:

  • 2.147.483.647 sayı atan Harshal Gavali
  • Karim Mayur, 2.000.001.660 ile 
  • 1.706.059.214 ile Ruhanul I

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Candy Crush Kaç Bölüm


subway surf rekor oyunu

subway surf rekor oyunu
subway surf rekor oyunu

En yüksek puana ulaşmak, sıradan oyuncular için neredeyse boş bir hayalken. Bu puana ulaşmaya çalışan deneyimli oyuncular şüphesiz saatlerce oyun ve pratik gerektirecektir. Ancak bu puanı kırmayı umanlar için ne yazık ki oldukça zor olacak. Görüyorsunuz, Subway Surfers, diğer tüm oyunlar gibi, yazdığı koda dayanır. Oyuncunun puanını tutan değişken, depolama kapasitesi -2.147.483.648 ila 2.147.483.647 olan 32 bitlik bir tam sayıdır (int32).

Bu, bir oyuncunun puanının alabileceği maksimum değerin mevcut rekor sahibimiz Harshal’ınki olduğu doğrudur. Bu değerin negatif veya geçersiz olacağından aşılamayacağı anlamına gelir ve oyun o noktada seriyi sona erdirir. Bu, oyun “sonsuz koşucu” olarak lanse edilebilirken, kazanabileceğiniz puanların katı bir sınırı olduğu anlamına gelir. Bununla birlikte, bir milyona ulaşmak bile büyük bir başarıdır, bu nedenle ortalama bir oyuncu için bu sınır işlevsel olarak sınırsızdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Subway surf rekor oyunu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: İzle wwe smackdown online bedava


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER