Teknosah Alışveriş Sitesi Güvenilir Mi? Yorum ve Şikayetler

Teknosah
Teknosah

Teknosah com alışveriş sitesi güvenilir mi? Bu soruyu sormak tüketicinin en doğal hakkıdır. Alışveriş yaptığınız internet sitesinin SSL güvenliği ve post güvenliği çok önemlidir. Öte yandan eticaret yasalarına uygun şekilde sitede satış yapılıyor mu? Bunların hepsi çok önemlidir. Tabi siz bu konulara hakim biri değilseniz, sorun yok. Çünkü sizler için tüm siteleri analiz ediyoruz.

Teknosah Alışveriş Sitesi Güvenilir Mi?

Teknosah internet üzerinde akıllı telefon ürünleri, bilgisayar, tablet, televizyon, ses sistemleri, görüntü sistemleri, beyaz eşya, saat ve küçük ev aletleri satan bir eticaret sitesidir.

Firma resmi adı, Dense Mobilya Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi olarak geçer. Yani asıl işleri mobilyacılık olan bir kuruluştur. İnternet sitelerinde vermiş oldukları vergi numarasını sorguladığımızda ise kayıtlara göre böyle bir firma vardır. Ankara Etimesgut Vergi Dairesi’ne kayıtlıdır. Ayrıca şirket faal olarak görünüyor.

Dense Mobilya Vergi Dairesi Kaydı
Dense Mobilya Vergi Dairesi Kaydı

Şirketin İletişim Bilgileri

Telefon: 08503030604

E-mail: info@teknosah.com

Adres: Çayyolu, SANTRA KULE, 2673. Cd. NO:8/D, 06810 Çankaya/Ankara

Sicil Numarası: 409496

Vergi No: 2920640622

Vergi Dairesi: Etimesgut

Şirket Yorumları ve Şikayetler

Şirket hakkında detaylı araştırmamız henüz bitmedi. Fakat olumsuz herhangi bir yoruma denk gelmedik. Öte yandan şikayetler de yok. Sonuç olarak problem yaratan her hangi bir bilgiye ulaşamadık.

Yinede bu sitede yapacağınız ticaret sonrasında olası zararları sitemiz websesi.com kesinlikle üstlenmez.

Bu içeriğe oy verin!