Telegram sohbet gizleme nasıl Yapılır? Nasıl Başlatılır ve Özelliği Nedir?

Telegram sohbet gizleme nasıl Yapılır
Telegram sohbet gizleme nasıl Yapılır

Telegram sohbet gizleme nasıl Yapılır? Telegram’da sohbet, kullanıcılar arasında hala var. Telegram sohbet gizleme Özelliği olduğu için zaten çok güvenli olsa da, Telegram, gizli sohbet özelliği sayesinde güvenliği artırdı. Telegram’daki kişilerin bile konuşmalarını görmemesini isteyenler ek güvenli gizli sohbet özelliğini kullanabilirler. Telegram gizli sohbet işlevi nedir? Telegram gizli sohbeti, yüksek derecede güvenlik içeren bir sohbet türüdür. Maksimum gizliliğe ihtiyaç duyan kullanıcılar için geliştirilmiştir. Gizli sohbetlerde tüm mesajlar uçtan uca şifreleme ile korunur. Uçtan uca şifreleme yöntemi sayesinde sadece sohbetteki kullanıcılar sohbette yazılan içeriği görebilir.

Bu nedenle, sohbet içeriği Telegram sunucusunda bile görülemez. Bu makale Sizlere Telegram sohbet gizleme Nasıl Başlatılır öğretecektir.


Telegram sohbet gizleme nasıl Yapılır
Telegram sohbet gizleme nasıl Yapılır

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Elden Ring Hakkında Her şey [Bilinen Detaylı Anlatım]


Telegram sohbet gizleme nasıl yapılır ve başlatılır?

Telegram gizli sohbet işlevi, kimsenin eline geçmemesi gereken konular hakkında konuşabilenler için etkili bir çözümdür. Sohbetteki mesajlar Telegram sunucusunda metin yerine şifre olarak kaydedildiği için kimse gizli sohbetin içeriğini yakalayamaz. Mesaj karşı taraf tarafından açıldığında okunabilir hale gelir. Gizli sohbetlerdeki mesajlar başkalarına iletilemez.

Zaman ayarı işlevini etkinleştirerek mesajın silineceği zamanı da ayarlayabilirsiniz. Belirtilen sürenin sonunda mesaj otomatik olarak silinecektir. Telegram sohbet gizleme Nasıl Başlatılır sorunuzun cevabını aşağıda listeledik.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Elden Ring Açık Dünyası Çıkış Tarihi Hakkında


Telegram sohbet gizleme Özelliği Nedir

Gizli bir sohbet başlatmak zor bir iş değildir. İstediğiniz kişiyle özel olarak sohbet edebilirsiniz. Telegram sohbet gizleme Özelliği Nedir başlatma:

  • Sohbet etmek istediğiniz kişinin isminin üzerine tıklayın.
  • Sağda bulunan alt alta üç nokta simgesine tıklayın.
  • Açılan menüden “Gizli sohbet başlat” ifadesine tıklayın.

Şimdi yeni bir sohbet ekranı açılacaktır. Buraya sohbet etmek için istediğinizi girebilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Telegram sohbet gizleme Nasıl Başlatılır sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Gündem Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Horizon Forbidden West Ne Zaman Çıkacak çıkış tarihi 2022’ye ertelendi