TFT En Güçlü Komp, Sizi Yenilmez Yapacak En iyi imkan

TFT En Güçlü Komp TFT En Güçlü Komp TFT En iyi Komp TFT En iyi Komp TFT En iyi Comp TFT En iyi Comp TFT En iyi Compu TFT En iyi Compu TFT En Güçlü Compu TFT En Güçlü Compu TFT En Güçlü Comp TFT En Güçlü Comp TFT Comp TFT Comp

TFT En Güçlü Komp Nasıl Yapılır? Tft Oyununda compların oldukça fazla önemi vardır. En güçlü kompu yapan ve doğru adımları atan bir oyuncu her oyunda başarılı olabilir. Bunun olasılığı oldukça fazla olduğunu belirtmekte fayda var. Komplar doğru yapıldığı taktirde oyunda En yük rütbelere erişebileceksiniz. İşte O Merak ettiğini en güçlü komp bilgilerini sizler için derledik.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; TFT Güçlü Komplar


TFT En Güçlü Komp

Tft için en iyi kompu aşağıda ki gibi gerçekleştirebilirsiniz. Bu komplar metaya göre değişkenlik gösterecektir. Meta güncelleme aldığı taktirde kompların kullanışlığı olmayabilir. Ekibimiz sizler için güncellemeler geldiğinde kompları değiştirmekte ve sizler için en iyisini bulmak adına denemektedir.

1- Neeko: S-katmanı

TFT En iyi Komp
TFT En iyi Komp

Neeko kesinlikle 1. sırada olmayı hakediyor.

2- Zoe – Sol: S-tier

TFT En iyi Comp
TFT En iyi Comp

Her oyunda bir büyücü spatula alamazsınız, ancak bir tane alırsanız, bu harika bir kombinasyon. Aurelion Sol’un büyücü bonusu, kullanım başına 2 kara delik anlamına gelir – takımınızın hasarını bir ton artırır!

3- Corki: S-katmanı

TFT En iyi Compu
TFT En iyi Compu

Bu, Corki çevresinde tipik bir 4 maliyetli nakliye kombinasyonudur.

4- Elise: S-katmanı

TFT En Güçlü Compu
TFT En Güçlü Compu

Neeko’nun ana taşıyıcınızı destekleyen ve destekleyen ikinci şekil değiştirici olarak güçlü bir cephe hattı. Elise’in bir yeminli düşmandan diğerine atlamasını gerektirir. Mutant bir kombinasyon olan Phantom özelliğine odaklanır.

5- Daeja : S-katmanı

TFT En Güçlü Comp
TFT En Güçlü Comp

Nunu 3 yıldız olsaydı cephemizin çoğunu kaplardı ve Yasuo kalan tüm eşyaları yerleştirmek için mükemmel bir birim.

6- Anivia: S-katmanı

TFT Comp
TFT Comp

Bu kombo, 3 efsanevi birimin etrafında döner ve mümkün olduğu kadar çok Anvia cihazı kullanarak onları güçlendirmeye çalışır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. TFT En Güçlü Komp sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; LoL Rank Sıralaması