TFT Karşılaşma Geçmişi (karşılaşma geçmişi tft bakma)

TFT Karşılaşma Geçmişi
TFT Karşılaşma Geçmişi

TFT Karşılaşma Geçmişi nasıl kontrol edilir? TFT Nedir? Teamfight Tactics, League of Legends’ın ikonik şampiyonlarını içeren, herkese açık bir strateji yıpratma oyunudur. senin hedefin? Takımınızı büyütün ve ayakta kalan son oyuncu olmak için tahtanızı koruyun. Başlamak için ihtiyacınız olan temel bilgileri burada bulacaksınız. Teamfight Tactics bir otomatik savaş oyunudur: sizin adınıza otomatik olarak savaşan bir takım kurduğunuz sıra tabanlı bir PvP oyunu. Daha önce hiç otomatik dövüşçü oynamadıysanız endişelenmeyin! TFT, draft, takım oluşturma. Ekonomik yönetim ve konumlandırma gibi diğer strateji oyunlarından bildiğiniz ve sevdiğiniz birçok kavramı ortak bir kaynak havuzundan ödünç alır. İşte nasıl çalışır:

Tek bir oyuncu kalana kadar bireyler bire bir maçta karşı karşıya gelir. Paylaşılan bir havuzdan en iyi şampiyon takımları seçerek, onları güçlü eşyalarla donatarak. Altın gelirinizi maç satın almak için yöneterek ve takımınızı kazanan savaş formasyonlarında konumlandırarak kazanabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Lol Oyuncu Sorgulama


karşılaşma geçmişi teamfight tactics bakma

Karşılaşma Geçmişi TFT Bakma işlemi için öncelikli tft oyununda nasıl başarılı olabileceğinize değinmek istiyoruz. Çünkü bu oyunda hayatta kalan son kişi olursanız oyunu kazanabileceksiniz.

karşılaşma geçmişi teamfight tactics bakma
karşılaşma geçmişi teamfight tactics bakma

TFT’nin her oyunu Convergence’ta yer alır ve seri adı verilen belirli bir tema ve hikaye etrafında toplanmıştır. Birkaç ayda bir TFT sizi yeni kahramanlar, özellikler ve karakterlerle yeni bir dünyayla tanıştırıyor. Oynanış açısından, yeni set ayrıca yeni bir sıralama merdiveni, yeni takım kompozisyonu ve yeni eşya olanakları ile birlikte geliyor. Mevcut seride, Teamfight Tactics: oyunlarında en iyi setleri yerine getirmeniz gerek.

Nihai denge savaşında güçler çarpıştığında, oyuncular düzen koruyucularını desteklemeyi veya kaos ajanlarıyla oynamayı seçmelidir. Teamfight Tactics: Reckoning, yeni kahramanlar, özellikler ve (belki de en önemlisi) güçlü yeni Gölge öğeleri içerir.

TFT Karşılaşma Geçmişi

Bu oyunda başarılı olabileceğinizi düşünmeniz çok iyi. Oyun istatistiklerinizi kontrol etmeniz sizlere her zaman avantaj sağlayacaktır. İşte Bu oyunda TFT Karşılaşma Geçmişi bilgilerinizi kontrol edebilmeniz için siteler önereceğiz.

1- lolchess.gg

2- tracker.gg

3- tactics.tools

4- senpai.gg

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. TFT Karşılaşma Geçmişi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Lol E Posta Değiştirme


Bu içeriğe oy verin!