Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

TFT Scrap Komp Nasıl Oynanır / Kullanılır? (Tam Kılavuz)

TFT Scrap Nasıl Oynanır? TFT olarak da bilinen Teamfight Tactics, Riot Games’in 2019’da piyasaya sürdüğü ikinci büyük oyunudur. Oyun, League of Legends’ın şampiyonlar, öğeler, görünüm temaları ve daha fazlası gibi birçok öğesini alır. TFT’nin ortalama üç aylık sezonu var ve mevcut “kurulum”, ilk aşama (Gadget’lar ve Gadget’lar) Şubat 2022’de sona eriyor. Riot, League of Legends oyunundan farklı kahramanların yanı sıra ordunuzu inşa etmek için yeni temalar ve farklı gruplar sunuyor.

Bu mevcut set, Scrao adlı bir sınıf veya özellik şampiyonuna ait; bu benzersiz çünkü oyuncunun ondan aldığı güç, oyunda sahip olduklarından geliyor öğelerin ve bileşenlerin sayısı artıyor. Bununla birlikte, Scrap’ın nasıl oynanacağını açıklayalım:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL MMO Çıkış Tarihi


Scrap Nasıl kullanılır?

Scrap Nasıl Oynanır
Scrap Nasıl Oynanır

çok sayıda Trundle’ı erken bulduğunuzda ve scrap Artırmasına sahip olma seçeneğiniz varsa güçlüdür.

Dikkat edilmesi gereken öğeler (TFT)

Pelerinler, Kılıçlar ve Yaylar gibi öğeler bir zorunluluktur.

TFT’nin ilk oyununda, Scrap oluşturuyorsanız, Trundle ve Vi’yi almaya odaklanmak isteyeceksiniz ve herhangi bir Ekko, Blitzcrank veya Ezreal görürseniz, ilk dört scrap Bonusu için onları aldığınızdan emin olun. Dört scrap ödülü aldıktan sonra, ikinci bir koruma için Leona’yı eklemeyi deneyin. 6. seviyede kalmak ve yavaşça geçmek için bu komboyu kullanın (üç yıldız gerektiren çekirdek birimleri yavaşça bulmak için 50’nin üzerinde altın biriktirme işlemi yapın). 3 yıldızlı fırsatlar ararken Trundle ve Vi’ye öncelik vermeye çalışın. En iyi Tft Komp Oluştururken bu tarz şeylere dikkat edin.

(TFT) Scrap Komp gereken öğeler

TFT Scrap Nedir
TFT Scrap Nedir

Trundle’a odaklanarak, aşağıdaki öğeler iyi seçimlerdir: Bloodthirster ve Quicksilver, çeşitli öğeleri koyabilen üçüncü yuvadır, ancak saldırı hızı en iyi seçimdir. Morello Kitabı’nı veya Donmuş… koyma şansınız olursa, bunu yapmaktan korkmayın. Vi için en iyi seçenekler Adalet Eli, Sonsuzluk… ve Hırsızlık Eldivenleri olacaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL ARURF


TFT’de Scrap oynarken pozisyon alma

Trundle’ı cephenizin arkasına, tercihen ilk önce zarar görmeyecekleri bir yere yerleştirmek isteyeceksiniz. Ekstra zırh azaltma için Trundle’ı Vi’nin yanına yerleştirmek de iyi bir fikirdir. Düşman Tarafına atlayabileceği bir tarafa yerleştirin.

Üç yıldız aldıktan hemen sonra Trundle’ı yükseltmeye çalışın, 8. seviyeye ulaştığınızda Leona’yı Braum ile değiştirin, o zaman Janna ve Jinx’i eklemeniz gerekecektir. Bu size 6 scrap bonusu artı ekstra bir taşıma kazandıracak! Devam edin ve Ezreal veya Vi’de üç yıldız arayın. Aşağıdaki özelliklerin bir kombinasyonuna ihtiyacınız olacak:

  • Scrap 6x
  • Bruiser 2x
  • Bodyguard 2x
  • Sister 2x

Aşağıdaki Augmentleri arayın:

  • Knife’s Edge
  • Featherweights
  • Titanic Force
  • Trade Sector
  • Thrill of the Hunt

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. TFT Scrap sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Satın Alma Geçmişi Görme


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER