The Boys 4. Sezon Ne Zaman, Süper Kahraman Kargaşası Geliyor

The Boys Sezon 4 Ne Zaman Yayınlanacak? Şimdi, Amazon Prime Video’nun süper kahraman The Boys’un her biri bir öncekinden daha çılgın üç kesinlikle olağandışı sezonu gördük. Gösteri devam ettikçe karakterler hakkında daha fazla şey öğreniyoruz; Hughie, Starlight ve Billy Butcher gibi kahramanların yanı sıra Homelander ve Soldier Boy gibi kötü adamları da içeriyor.

Ancak dizinin resmi olarak 10 Haziran’da açıklanacak olan dördüncü sezonu yaklaşırken, dizinin bitip bitmediğini merak etmeye başlıyorsunuz. Şov, kahramanlarına aşık olmamıza yardımcı olmak için harika bir iş çıkarıyor ve her çene düşürücü anda bahsi yükseltmeye devam ediyor. Showrunner Eric Kripke’nin kesinlikle bir planı var, çünkü The Boys’un her sezonu bir sonraki adımda kurnazca alay ediyor. Sadece yakında geleceğini umabiliriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; James Webb Uzay Teleskobu Ne Zaman Fırlatılacak


The Boys’un 4. sezonu olacak mı?

Kesinlikle 4. sezon olacak! The Boys’un 4. sezonu 10 Haziran 2022’de resmi olarak duyuruldu.

The Boys 4. Sezon
The Boys 4. Sezon

The Boys Sezon 4 Ne Zaman Çıkacak

Şimdilik The Boys’un 4. Sezonu havada gibi görünüyor. Yıldız Karl Urban (Butcher’ı oynayan) Collider ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, 4. sezon çekimlerinin Ağustos 2022’de başlayacağını söyledi. Bu, 4. Sezonu 2023 Baharı gibi erken bir tarihte alacağımız anlamına gelebilir. Ne de olsa 2. sezon 2020 sonbaharında yayınlanmıştı. 4. Sezon Ancak 2023 tarihlerinde, güvenli bir tahmin gibi geliyor.

3. Sezonun sonundan itibaren neyle uğraşmamız gerektiğini biliyorduk ve aslında bu biraz fazlaydı. Çok fazla Temp-V alan kasap, beynini İsviçre peynirine dönüştürdü ve 12-18 aylık bir yaşam süresi verildi. Sezon 4 ile geri döndüğümüzde bu zaman çizelgesinin ne kadar gerisinde kalacağımızı kim bilebilir?

The Boys 4. Sezon Ne Zaman
The Boys 4. Sezon Ne Zaman

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. The Boys Sezon 4 Ne Zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Dr Stone 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak