Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

The Callisto Protocol İncelemesi: Tam Bir Aksiyon Oyunu

Bu oyunu incelediğimizde ilk olarak dikkatimizi çeken bir şey oldu. The Callisto Protocol harika sanat yönetmenliği ve ses tasarımıyla öne çıkıyor. Öte yandan bir dövüş sistemi kullanarak yakın dövüş saldırılarına ve sıyrılmaları görebilirsiniz. Oyundan ilk izlenimlerimiz bu oldu.

The Callisto Protocol İncelemesi

Oyun için bir eleştirimiz var. Özellikle dikkatimizden kaçmayan bir şey gördük. Yeterince taahhütte bulunamayan veya üstün olmayan, korku ve aksiyonun dengesiz karışımı kötü olmuş. Aslında bu hissi bizim yaşamamzı diğer oyunseverlerde de aynı hissi yaratacak anlamına gelmez.

The Callisto Protocol
The Callisto Protocol

Oyunda, malzemeleri Callisto‘daki UJC tarafından işletilen Black Iron Prison‘dan Europa’daki koloniye taşıyan United Jupiter Company için kargo taşımak üzere sözleşmeli bir yük nakliyecisi olan Jacob Lee olarak oynuyorsunuz. Black Iron’a yaptığı rutin bir yolculukta Jacob’ın gemisine olanlar sıkıntı! Çünkü yakın zamanda Europa’ya düzenlenen bir terör saldırısından sorumlu olan Outer Way tarafından tehdit ediliyor. Ardından gelen mücadelede, Callisto’da mahsur kalan Jacob ve Outer Way lideri Dani Nakamura hayatta kalan tek kişidir. İkisi de Black Iron güvenlik şefi Yüzbaşı Leon Ferris tarafından alınır. ​​Gardiyan Duncan Cole’un emriyle hapishane girer. Jacob saatler sonra Black Iron’da uyanır. Hapishaneye gizemli bir enfeksiyonun salındığını keşfederek mahkumları ve gardiyanları biyofaj canavarlarına dönüştürür.

The Callisto Protocol Fiyatı Ne Kadar?

Oyun, Steam mağazalarında “The Callisto Protocol™ – Day One Edition” ve “The Callisto Protocol™ – Digital Deluxe Edition” şeklinde iki türlü versiyonu ile satılıyor. Sırasıyla fiyatlar 499 TL ve 669 TL olarak satışa çıktı.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER