THE GRAY MAN Çıkış Tarihi Ne Zaman, Fragman, Konusu

THE GRAY MAN Çıkış Tarihi Ne Zaman? Ryan Gosling ve Chris Evans, Netflix’in gişe rekorları kıran yeni filminde kedi fare oynuyor. Netflix’in şimdiye kadarki en iddialı filmi için, yazar Mark Greaney’nin New York Times’ın en çok satan kitap serisinin aksiyon-gerilim uyarlaması…. “Grey Adam”a göz atın. Bourne Identity ve John Wick gibi özelliklerle DNA paylaşan Griler. Sevdiği ülke tarafından ihanete uğradıktan sonra hayatı için savaşan eski bir CIA tetikçisini takip ediyor.

Netflix, bugüne kadarki en pahalı Netflix orijinal filmlerinden biri olan bu projeyle her şeyi yaptı; Fransa ve Çek Cumhuriyeti’ndeki Hollywood süper yıldızları Ryan Gosling.. Chris Evans’ın yanı sıra performans ve çekim için açıklanmayan ABD Konumunu cezbetti. Bir prequel ve devam filminin halihazırda geliştirilmekte olduğu bildiriliyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Apple İphone 14 Çıkış Tarihi


THE GRAY MAN Çıkış Tarihi Ne Zaman

“Grey Adam” doğal olarak Netflix’e özel bir yayıncı olacak, ancak 15 Temmuz 2022 Cuma günü yayınlanacak. The Greys’in tüm teatral deneyimini istiyorsanız, yine de harekete geçmeniz gerekiyor. Acele edin, sadece bir hafta vizyona girecek, ardından film 22 Temmuz’da vizyona girecek. Griler, bir zamanlar sızma ve suikast konusunda uzmanlaşmıştır. HikayedeBir CIA ajanı olan Sierra VI kod adlı bir mahkeme beyefendisini takip ediyor. Belirsiz bir ihanet onu hapse attıktan sonra, Gentry kaçar ve kiralık bir suikastçı olarak yeni bir hayata başlar. Bu süreçte müthiş bir itibar kazanır.

Ancak CIA’deki eski meslektaşları onun gitmesine izin vermeyi planlamıyordu. CIA aleyhine bazı suçlayıcı kanıtları ortaya çıkardıktan sonra, Gentry. CIA’nın en iyi istihbarat subaylarından biri olan ve Gentry’den daha az vicdanlı olan Lloyd Hanson’ın hedefi haline geldi.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Aquaman 2 Çıkış Tarihi


THE GRAY MAN Fragman

Netflix, 24 Mayıs’ta The Gray Man’in ilk resmi fragmanını yayınladı. Hayranlara bu aksiyon-macera casus filminin türün hayranlarına sunduğu tüm büyük aksiyon sahnelerine iyi bir bakış sağladı. Yumruklar ve tekmeler, patlayıcı araba kovalamacalar. Ana de Armas ve tabii ki yüzlerinde gür saçları olan Ryan Gosling ve Chris Evans.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. THE GRAY MAN Çıkış Tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Görevimiz Tehlike 7 Çıkış Tarihi