Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

The umbrella academy 4. sezon ne zaman yayınlanacak?

The umbrella academy sezon 4 ne zaman yayınlanacak? Genel bilgilerden önce Dizinin ne zaman yayınlanacağı oldukça fazla merak ediliyor.

The Umbrella Academy 4. Sezon: Netflix Şovunun Potansiyel Dönüşü Hakkında Bildiğimiz Her Şeyi listeledik… Dizi güncellenmedi, ancak 4. sezon muhtemel görünüyor. The Umbrella Academy’nin 4. Sezonu henüz onaylanmadı, ancak yakın gelecekte daha fazla Hargreeves görmemiz muhtemel görünüyor (özellikle bu Sezon 3’ün son sahnesi olduğu için). Netflix dizisinin dördüncü sezonunun olup olmayacağını duymak için beklerken. Favori süper güçlü kardeşimize başka neler olacağını tahmin etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Sizler için tüm bilgileri sonunda bulduk :). Aşağıda, Sezon 4’ün çıkış tarihiyle ilgili tahminlerimizi ve yeni bölümlerin içereceğini düşündüğümüz şeyleri bulacaksınız. Önceki sezonlara dayanarak, Hargreaves kıyametin eşiğinde olabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Apple VR Gözlük Ne Zaman


The umbrella academy 4. sezon ne zaman çıkacak

Umbrella Academy’nin 4. Sezonu henüz yayınlanmadı, bu yüzden Netflix’e ne zaman geleceği belli değil. Yine de bir tahminde bulunabiliriz. 2. ve 3. sezonlar arasındaki fark iki yıldan az ve 1. ve 2. sezonlar arasındaki fark yaklaşık bir buçuk yıl. 3. Sezon Haziran 2022’de yayınlanacak, yani yeni bölümlerin Aralık 2023 ile Haziran 2024 arasında yayınlanmasını bekleyebiliriz.

The umbrella academy 4. sezon çıkış tarihi

The umbrella academy 4. sezon ne zaman
The umbrella academy 4. sezon ne zaman

4. Sezon umbrella academy için henüz bir çıkış tarihi olmaması yanı sıra bunu tahmin etmek te pek bir güç gibi görünüyor. Ama sizler için bir tahminimiz elbette var. Dizinin 4. sezonunun aralık 2023 ve haziran 2024 tarihleri arasında çıkmasını bekliyoruz. Resmi bir güncelleme sağlandığında sizleri bilgilendireceğiz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Jurassic World 3 Ne Zaman Çıkacak


The umbrella academy 4. sezon fragman

Bir fragman veya olay örgüsü olmadan The Umbrella Academy’nin 4. sezonunun nasıl olacağını söylemek zor. Ancak 3. sezonun bitiş şekli bize olası olay konusu hakkında az buçuk bilgi verdi. Birincisi, Sezon 3 finalinde Hargreaves’in evreninin sıfırlanmasının etkilerini göreceğiz. Ayrıca, son jenerik Umbrella geri dönmüş gibi görünüyor, ancak bu işleri karmaşıklaştırıyor gibi görünüyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. The umbrella academy 4 sezon çıkış tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Apple iphone 14 pro max ne zaman çıkacak


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER