Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Thor Aşk ve Gök Gürültüsü Çıkış Tarihi Ne Zaman Çıkacak?


Thor Aşk ve Gök Gürültüsü Çıkış Tarihi Ne Zaman? Eleştirmenlerce beğenilen Thor: Ragnarok‘u yöneten Taika Waititi, Thor serisinin dördüncü bölümünü yönetmek için geri döndü.


Avengers: Endgame’i konu alan film, Asgard’ın düşüşünden sonra. Thor Odinson’ın (Chris Hemsworth) krallığı başıboş bırakılır ve Dünya, Galaksinin Koruyucularının eline düşer. Thor ile ekip üyesi olarak başlayan fragmanda Chris Pratt, Pom Klementieff, Dave Bautista, Karen Gillan, Bradley Cooper ve Vin Diesel… Galaksinin Koruyucuları olarak rollerini yeniden canlandırıyorlar. TTessa Thompson, Jaimie Alexander, Sean Gunn, Jeff Goldblum ve Korg, filmdeki MCU’daki rollerini yeniden canlandıracaklar. Ancak fragmanın en heyecan verici anı, Jane Foster rolünde Natalie Portman ile son saniyelerde geliyor. Yeni güçlü Thor olarak ortaya çıktı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Demon Slayer 3. sezon çıkış tarihi


Thor Aşk ve Gök Gürültüsü Çıkış Tarihi Ne Zaman

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü ilk fragmanı geldi! Yalnızca Guardians of the Galaxy değil. Aynı zamanda Natalie Portman’a güçlü Thor olarak ilk bakışımızı yansıtabiliriz. Marvel, 8 Temmuz 2022’de vizyona girecek olan Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü için bir fragman paylaştı.

Thor Aşk ve Gök Gürültüsü Fragman

Thor Aşk ve Gök Gürültüsü Fragmanı

Thor onun gerçekte kim olduğunu anlamaya çalışıyor. Ayrıca “süper kahraman günleri sona erdiğini” iddia ettiği için “kendi yolunu seçmek” istiyor. Belki de en heyecan verici olanı, bize güçlü Thor olarak Natalie Portman’a ilk bakışımızı verdiği için fragmanın sonu. Tanıtımı yetmezmiş gibi, yeniden birleştirilmiş Quake’i kendisine çağırdığını ve kullanmaya değer olduğunu kanıtladığını da gösteriyor. Russell Crowe’un Zeus’u da ortaya çıkıyor, ancak biz sadece sırtını ve kendine özgü şimşeklerden birini yakaladığı anı görüyoruz. Fragmanda dikkat çeken, Christian Bale’in Gorr the God Butcher’ı, ancak filmin kötü adamını görmemiz çok uzun sürmeyecek.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: doctor strange multiverse of madness release date


Thor Aşk ve Gök Gürültüsü Konusu

Ayrıca Thor ve Galaksinin Koruyucularının Avengers: Endgame olaylarından sonra…. Star-Lord, Drax, Rocket, Nebula, Mantis ve uzun boylu bir adama benzeyen Young Groot’u gösteren fragmanla ayrıldığını biliyoruz. Fragmanın yanında Thor’un yukarıdan şimşek çağırdığını gösteren yeni bir Thor: Love and Thunder posteri de çıktı. Resmi açıklamada, “Film, Thor’u (Chris Hemsworth) daha önce hiç yaşamadığı bir yolculuğa çıkarıyor – iç huzuru arayışında,” dedi. Tanrıları yok etmek isteyen Gore the Godslayer (Christian Bale) adlı galaktik bir katil tarafından kesintiye uğradı.

Konusu;

“Thor, tehditle savaşmak için Kral Valkyrie (Tessa Thompson). Kilgor (Taika Vititi) ve eski kız arkadaşı Jane Foster’ın (Natalie Portman) yardımına başvurur. Mighty The Thor. Birlikte, Tanrı’nın Kasabı’nın intikamının gizemini daha çok olmadan çözüyoruz. Onsuz, onu durdurmak için korkunç bir kozmik maceraya atılırlar.

Thor Aşk ve Gök Gürültüsü Konusu
Thor Aşk ve Gök Gürültüsü Konusu

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Thor Aşk ve Gök Gürültüsü Çıkış Tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Witcher 3. Sezon Ne Zaman Gelecek


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER