Thor Love AND Thunder Ne Zaman Çıkacak Türkiye, Çıkış Tarihi Nedir?

Thor Love AND Thunder Ne Zaman Çıkacak Türkiye? Thor Türkiye için çıkış tarihi planlandı mı? Tüm dünyada thor love and thunder merakla bekleniyordu. İşte Thor love and thunder hakkında bilmeniz gerek her şey… Thor: Love and Thunder son Marvel Sinematik Evreni (MCU) filmidir. Ancak en son Marvel hayran servisinden bağımsız olarak, kalabalığın uğultusuna karakterlerin ne söyleyeceğini gerçekten duymak istiyorsanız. Muhtemelen filmin yayınlanmasını beklemeniz gerekecek.

Akış çıkış tarihleri ​​söz konusu olduğunda Marvel filmleri her zaman belirsiz olurlar. Bazıları ilk gösterimden hemen sonra çevrimiçi olarak izlenebilirken, diğerleri daha uzun sürer. Sonra, herhangi bir akış hizmetinde hala mevcut olmayan, son derece popüler MCU taksiti var. Bununla birlikte, MCU filmleri yakın zamanda akış programlarını standartlaştırmaya başladı. Bu, dördüncü Thor filminin nerede ve ne zaman yayınlanacağına dair oldukça iyi bir fikrimiz olduğu anlamına geliyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; İnstagram ne zaman düzelecek


Thor Love AND Thunder Nerede yayınlanacak?

Thor Love AND Thunder Ne Zaman Çıkacak Türkiye
Thor Love AND Thunder Ne Zaman Çıkacak Türkiye

Thor Love AND Thunder Hangi Yayın akışı sağlayan uygulama/sitede yayınlanacak. Bu soruyu sorarken bizde kendimizi hep sorguluyoruz. Çünkü marvel filmleri her zaman disneyi tercih etmiştir.

Thor love and thunder disnet’da yayına girecek.

Thor Love AND Thunder Ne Zaman Çıkacak Türkiye

Thor: Love and Thunder 8 Temmuz’da vizyona giriyor. Hor: Love ve Thunder dünya çapında vizyona girerken, hayranlar filmin sonunda Disney+’a ne zaman çıkacağını merak etmeye başlıyor. Şu anda, bu zaman dilimi herkesin tahminidir. Ancak filmin ne zaman vizyona gireceği hakkında iyi bir fikir edinmek için bazı verilere bakılabilir. Şimdiye kadar, 4. Aşamada seyirciler bir sinema gösterimi ile ilk aşama arasındaki mesafeyi gördüler. Daha yakın zamanlarda, “Multiverse of Madness”dan Doctor Strange, sinema gösteriminden sadece 47 gün sonra yayınlanmaya başladığı için. Beyaz perdedeki en kısa gösterim süresini gördü. Love and Thunder’un ayak izlerini takip edersek, Chris Hemsworth’un devam filmi 24 Ağustos Çarşamba günü Disney’s Home Live’da yayınlanacak. Şimdilik, bu en iyi seçenek gibi görünüyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Thor Love AND Thunder Ne Zaman Çıkacak sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; John Wick 4 Ne Zaman Çıkacak