Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

TikTok “2 Saat Falan Sürdü” Nedir?

2 Saat Falan Sürdü internette merak edilen bir konu oldu. Bu deyim veya sözün sahibi kimdir? Ne anlama geliyor ve bununla ne kastediliyor? Tüm bu sorularınızın yanıtını makalemizde bulacaksınız.

2 Saat Falan Sürdü Ne Demek?

2 Saat falan sürdü ne demek ve bunu yayan kişi kimdir? TikTok platformunda meşhur olan bir videonun başlığıdır. Çıktığı günden beri bu başlığa bir çok video çekilmiştir.

Videonun orjinali aslında sevgilisinden ayrılan bir gencin paylaşımı üzerine başlıyor. Sevgilisini nasıl unutacağını dair paylaşımından sadece 2 saat geçtikten sonra bir gece kulübünde başka bir kız ile samimi görüntülerinin çıkması ile olay oldu. Gece kulübünde dans ederken paylaşım yapar. Daha sonra “2 saat falan sürdü” TikTok ta viral olur.

Diğer Kullanıcıların Etiket Yapması ile Büyür

Aslında videonun orjinalinde şahıs, #2saatfalansurdu diye bir hashtag (etiket) açar. Daha sonra diğer kullancıların ise alakası olmayan bir sayfaya atfederek etiketleyerek bu etiketi büyütmesi ile dünya çapına yayılır. “U Cofy” diye bir Youtube sayfası referans gösterilir. Fakat gerçekte ise bu etiketin orjinali başkasına aittir.

Milyonlarca İzlenme Alıyor!

Bazı TikTok kullanıcıları tarafından bu etiket kullanılarak çekilen videoları var. Üstelik bu videolar milyonlarca kez izleniyor. Tek bir videonun 3 milyondan fazla izlenmesi bile var. Ayrıca sadece Türkiye değil tüm dünyada izleniyor. Etiketin kullanımı binlerce videoda var.

https://www.tiktok.com/@begumztk/video/7104691796642450689?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1&q=2%20saat%20falan%20s%C3%BCrd%C3%BC&t=1669970298660
Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER