Tiktok Hediye Fiyatları Nedir: Jeton Fiyatları (Yenilendi)

Tiktok Hediye Fiyatları
Tiktok Hediye Fiyatları

Tiktok Hediye Fiyatları Nedir? Tiktok hediye fiyatları Tiktok jeton fiyatları (yeni fiyatlar); Son zamanların parlayan yıldızı olan sosyal medya platformu Tiktok’ta kullanıcılar; En az 1000 aboneye ulaşan kullanıcılar canlı yayın açarak ek gelir elde edebilir; Açtıkları yayınlar sırasında diğer abonelerden hediye alabilirler. Bu sayede hesaplarında biriktirdikleri hediyeleri para ile takas edebilir ve kullanabilirler. ayda 5.000$ hatta 10.000$’a kadar kazanç elde edebiliyorlar.

Tiktok kullanıcıları çok sayıda takipçiye ulaştığında markalara sponsor olarak çok fazla para kazanabiliyorlar. Bu yazımızda Tiktok’ta para kazanmanın en eğlenceli yollarından biri olan… Tiktok hediye fiyatları hakkında merak edilenleri yanıtlamaya ve sizleri aydınlatmaya çalışacağız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Tiktok Keşfet Düşme Hilesi


Tiktok, canlı yayın

Tiktok, canlı yayındaki kullanıcılar, canlı yayın sırasında beğendikleri ve takip ettikleri kişilere emoji gibi güzel hediyeler gönderebiliyorlar. Bu emojileri kabul eden taraf, emojileri daha sonra paraya çevirebilir. Ancak canlı yayını açan kişinin hesabına gönderilen bağışın tamamı değil bir kısmı tanımlanır, komisyonları kestiği söylenebilir. Tiktok hediyelerini ve bu hediyelerin fiyatlarını kısaca şu şekilde açıklayabiliriz:

Tiktok Hediye Fiyatları

Tiktok hediyelerinin alım fiyatları; Canlı yayın açan Tiktoker’e hediye gönderdiğinizde ödemeniz gereken tutarı ifade eder. Tiktok hediye satış fiyatları, canlı yayın açtığınızda ve takipçileriniz size hediye gönderdiğinde hesabınıza aktarılan tutarı tanımlar. Alış ve satış fiyatı arasındaki fiyat farkı Tiktok tarafından komisyon olarak düşülür. Tiktok hediye puanınızı hesaplamak istediğinizde yukarıdaki tablodan kolayca hesaplayabilirsiniz. Diyelim ki size aynı direkt olarak bir gül, bir aşk balonu ve bir spor araba gönderiliyor. Bu durumda hesabınızda gül için 40 sent, aşk balonu için 48 TL ve spor araba için 1500 TL. Yani tek bir aktarımdan sonra 1548 TL ve 40 kuruş kazanıyorsunuz. Ancak Tiktok hesabınızda biriken puanları nakde çevirebilmeniz için hesabınızda en az 30$ olması gerekiyor.

Ne yazık ki, 30 doların altındaki hediyeleri çekemezsiniz.

Tiktok hediyelerinizi nakde çevirmek yani hesabınızdan para çekmek istediğinizde aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz; Tiktok’ta canlı yayınlanan hediyeleri nakde çevirmek için daha önce banka hesabınızı hesap bilgilerinize eklemiş olmanız gerekmektedir. 30 doların üzerinde ise paranızı çekebilirsiniz. Bu platformda kayıtlı banka hesabınızdan çektiğiniz tutarı ortalama 1215 gün içerisinde kolayca çekebilirsiniz.

Tiktok Keşif Hile ve Taktikleri Cüzdanınızda biriken puanları ileride nakde çevirebilirsiniz.

Örneğin cüzdanınızda 100 jeton veya hediye puanı biriktiğinde cüzdanınızda 43 TL birikir. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi 43 TL’yi hemen çekemezsiniz. Biriken parayı çekebilmek için hesabınızda en az 30$ olması veya hesabınızda en az 10.000 elmas olması durumunda. Hediyelerin TL karşılığını çekebilirsiniz.2022 tik tok hediye fiyatları haberini sizlere duyurmak istiyorum;

İşte Tiktok Hediye Listesi

Tiktok platformunda takip ettiğiniz kişilere hediye göndermek için canlı yayın açtıklarında öncelikle Tiktok Jeton satın almanız gerekiyor. Yani Tiktok Jeton karşılığında dilediğiniz hediyeyi satın alabiliyorsunuz. Hangisi Tiktok platformunda geçerli bir ödeme sistemi tanımlayabilir. Tiktok jetonlarını hem canlı hem de hediye almak için kullanabilirsiniz. Ayrıca yayınladıkları Tiktoker’e bağış yapmak için de kullanabilirsiniz. Tiktok Jeton Hile (0 Gerçek Deneme) 2022 yılı için 1 Tiktok Jeton şu anda 15 cent olduğunu söyleyebiliriz.

Güncel Tiktok Hediye Jeton fiyatları:

Tiktok BEDAVA HEDİYEHİLEYİ DENEYİMLE
Tiktok BEDAVA HEDİYE

Tiktok Jeton almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Kredi Kartı Tiktok Token ile satın alabilirsiniz.
  • kredi kartı bilgileriniz ve bilgileriniz Alternatif olarak, telefon faturanıza aktarılacak bakiyeyi yükleyebilirsiniz.
  • Tiktok platformundaki hediye puanları jeton üzerinden hesaplanır.

Yani 1 hediye puanı 96 sente eşittir. Olağanüstü kişilere veya bir sonraki Tiktoker’e 100 hediye puanı göndermek isteyen kişinin 96 TL ödemesi gerekiyor.

Aynı şekilde 1000 hediye puanı için kişinin 960 TL ödemesi gerekiyor ancak Tiktok platformunda; Yayıncılara ‘bedava’ verir.

Bu durumda 1000 hediye puanı olan yayıncının hesabına 430 TL ödül verilir.

Tiktok Cüzdan

Tiktok Cüzdan; Cüzdanı yani yayıncı bağışlarının toplandığı hesabı ifade eder, aynı zamanda kullanıcılar Tiktok cüzdan yani cüzdan üzerinden hediye gönderip bağışta bulunabilirler; hem izleyiciler hem de editörler tarafından kullanılabilir. Tiktok platformunda para kazanmak isteyen kişilerin öncelikle kendi cüzdanlarını açmaları gerekmektedir. Çünkü kazanılan para bu cüzdanda birikir. Tiktok cüzdan açmak için yapmanız gerekenleri adım adım özetleyebiliriz:

Tiktok Cüzdan Nasıl Açılır?

Tiktok’ta Tiktoker canlı yayınına kolayca hediye gönderebilirsiniz. Hediye göndermek için yapmanız gerekenleri şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Tiktok’ta hediye kabul ederek para kazanmak için öncelikle canlı yayından bir yayın açmanız
  • ve açmak için en az 1000 aboneye ulaşmanız gerekir.

bir canlı yayın. Tiktok Hediye Almak istediğinizde coin almak zorundasınız. Tiktok jetonlarını farklı web sitelerinden veya Google Play Store veya Apple Store’dan da alabilirsiniz.

Cüzdanınıza jeton yükleyerek hediye alma özelliğini etkinleştirebilir ve hemen yayıncılara hediye göndermeye başlayabilirsiniz. Tiktok cüzdanınızda biriken hediye puanlarının kaç TL olduğunu kolayca hesaplayabilirsiniz. .Henüz bakiyenizde 30 TL birikmediyseniz, ne kadar TL kazandığınızı öğrenebilirsiniz. Bu noktada, abonelerinizden ne tür hediyeler aldığınızı kontrol etmelisiniz. Aldığınız hediyelerin alış fiyatlarını değil. Tiktok satış fiyatlarını hesaplamanız gerekmektedir. Tiktok hediyelerini nakite çevirmek için hesabınızda 10.000 elmas veya 10.000 jeton biriktirmelisiniz. Bu 30$’a eşittir. Dolayısıyla bu platformda para kazanmak için sabırlı olmanız ve takipçi kazanmaya odaklanmanız gerektiğini söyleyebiliriz.

Yeni aboneler kazandıkça daha fazla bedavaya sahip olabilir ve hesabınızdan birikmiş parayı kolayca çekebilirsiniz. Tiktok jeton paraları ve elmaslar aynı anlama gelir. Canlı yayın Açan kişilere hediye göndermek istediğinizde jeton satın almanız gerekiyor. Ancak o jetonlar hediyeyi kabul eden kişinin yani Tiktoker yani canlı yayın açan kişinin cüzdanında elmas gibi birikir. Yani yayıncının cüzdanında 1000 elmas biriktiğinde 430 TL birikiyor demektir.

Tiktok platformu

Tiktok platformu genellikle zengin ve ünlü olmak isteyen gençlerin canlı yayınlarına ev sahipliği yapsa da. Zaman zaman sorumlu ve duyarlı editörler ya da ünlüler; özellikle pandemi sürecinde yüzbinlerce insanın işsiz kaldığı bu günlerde. Bu platformda bağış toplamayı tercih edebilirler, bu amaçla canlı yayın sırasında izleyicilerinden bağışta bulunmalarını isteyebilirler; kredi kartlarıyla diledikleri kadar bağışta bulunabilirler. Yani bu platforma eklenen bağış toplama özelliği ile sokak yaşamı için bağış toplayan ihtiyaç sahiplerine ve hayvanseverlere yardım edebilirsiniz.

Bu platformdaki bağış etiketini kullanarak bağış yapabilirsiniz. Bu platformu, ihtiyaç sahibi insanlar veya çevrenizdeki hayvanlar için bir bağış toplama aracı olarak da kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz yayıncılara Tiktok platformundaki en pahalı hediyeleri göndermek istiyorsanız; Aşağıdan bir veya daha fazla hediye seçebilirsiniz.

Tiktok Hediye Fiyatları (Yeni)

Tiktok’taki en pahalı freebieleri şu şekilde sıralayabiliriz: 29999 jeton karşılığında alabileceğiniz bu freebie için. 3200 TL ödemeniz gerekiyor. Hediye gönderdiğiniz yayıncının cüzdanına 1500 TL gönderilmektedir. Tiktok’un en pahalı hediye listesinde 2. sırada yer alan muhteşem kaleyi 1920 TL’ye satın alabilirsiniz. Yayıncının hesabına 900 TL gönderilir. 850 TL’ye alabileceğiniz yat; Hediye gönderdiğiniz kullanıcının hesabına 350 TL yansır. Tiktok’taki en popüler ve pahalı hediyelerden biri olan Unicorn için 480 TL ödemeniz gerekiyor. Bu hediyeyi alan yayıncı 200 TL kazanıyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: TikTok Keşfet Saatleri


196 TL satış fiyatı ile bu hediyeyi gönderdiğinizde, yayıncının hesabına 90 TL aktarılır. 105 TL’ye alabileceğiniz bu hediye sayesinde yayıncı 65 TL kazanıyor. Hediyeyi alan editör bu hediye ile 48 TL kazanıyor Tiktok platformundaki en sevimli hediyelerden biri olan oyuncak ayı; En uygun fiyatlı hediyelerden biridir. Oyuncak ayı hediyesini almak istediğinizde sadece 9,60 TL ödemeniz yeterli. Başka bir deyişle, 100 jeton satın almanız gerekiyor. Hediyeyi göndereceğiniz yayıncının hesabına 4,30 TL gönderiyorsunuz. .Bir diğer uygun fiyatlı hediye seçeneği olan güneş gözlüklerini 20 TL’ye satın alabilirsiniz.

Bu hediye yayıncının yani hediyeyi gönderdiğiniz kullanıcının cüzdanına 8 TL gibi yansır. TL ödemeniz gerekiyor. 12 TL yayıncının hesabına aktarılır. Sevdiğiniz kişiye ne kadar cömert olduğunuzu göstermek için ona sadece bir hediye yüzüğü göndermenizi değil. Aynı zamanda muhteşem bir kale, spor araba gibi en pahalı Tiktok hediyelerini de göndermenizi öneririz.

Tiktok Hediye Fiyatları en uygun olanları sevdiklerinize gönderebilirsiniz

Tiktoker’a kimlere hayran olduğunuzu, onu ne kadar sevdiğinizi göstermek istediğinizde Nazar Boncuk hediye edebilirsiniz. Üstelik Nazar Boncukları, bu Nazar Boncukları platformunda sadece 48 sent karşılığında satın alabileceğiniz en ucuz hediyelerden bazıları; Bu noktada sevdiğiniz kişiye tek bir Nazar Boncuğu göndermemelisiniz, yüzlerce Nazar Boncuğu göndermeyi de ihmal etmeyin! Tiktok’ta sevdiğiniz veya izlemekten keyif aldığınız kişilere kalp hediye edebilirsiniz. Bu platformdaki en ucuz bedavalardan biri olan kalp için 96 sent ödemeniz gerekiyor.

Bu miktar, yayıncının hesabına 45 kuruş olarak yansır. 45 kuruşa yansıyan en sevdiğiniz yayıncının sokaklarına güller döktüğünüzü kanıtlamak istiyorsanız; ona binlerce gül gönderebilirsiniz. Tiktok Aşk Balonunun fiyatı ne kadar? Sevdiğiniz kişiye sevginizi ilan etmek istediğinizde aşk balonu ve yüzük, kalp, gül gibi hediyeler gönderebilirsiniz. Ayrıca hediyeyi gönderdiğiniz yayıncının cüzdanına da 48 TL yüklenmektedir.

Tiktok en ucuz hediye

Tiktok’taki en ucuz hediyelerden biri olan parmak kalp sadece 48 kuruşa satılıyor. Bu miktarın sadece 20 kuruş’u yayıncının hesabına yansıyor.Tiktok platformundaki en şirin hediye panda 48 sente alınabiliyor. Yayıncının hesabına 20 kuruş olarak yansır. Bu hediye de nazar ve kalp parmak boncuğu hediyeleri ile birlikte en ucuz Tiktok hediyeleri arasında yer almaktadır. Kredi kartınızdaki para bittiğinde yani limitiniz dolmaya başladığında panda hediyesi göndermeyi tercih edebilirsiniz. onlara sizden bir hediye göndermek için! İlgilendiğiniz kişiye çay hediyesi göndererek bir an önce onunla tanışmak istediğinizi gösterebilir ve baş başa çayınızı içebilirsiniz. Sadece 4.80 TL ödeme ile Tiktok’ta sevdiğiniz kişiye çay siparişi verebilirsiniz.

Tiktok’ta canlı yayın yapmak

Tiktok’ta canlı yayın yapmak ve hediyeler kazanmak istiyorsanız; En az 1000 aboneye ulaşmanız gerekiyor ancak bu platformda ciddi para kazanmak istiyorsanız; Kesinlikle takipçi sayınızı 50.000 100.000 takipçiye çıkarmalısınız. Daha fazla abone, daha fazla hediye anlamına geldiğinden, mümkün olan en kısa sürede aboneleri artırmaya çalışmanızı öneririz! Tiktok’ta canlı yayınlarınızı ne kadar çok kişi izlerse, yayınlarınızdan kazanabileceğiniz aylık tutar o kadar yüksek olur. Çünkü daha fazla kişi tarafından izlendiğinizde daha fazla hediye alınır. Aynı zamanda ünlü markalar da size sponsor olabilir. Başka bir deyişle, reklam geliri elde edebilirsiniz. Aldığınız çekilişler ve reklam gelirleri ile önemli meblağlar kazanabilirsiniz. Yayıncının aldığı hediye sayısına ve reklam gelirine göre değişiklik gösterebilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Tiktok Hediye Fiyatları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer TikTok Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Tiktok Keşfet Engeli


Bu içeriğe oy verin!