Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

TikTok Türkiye canlı yayın rekoru kimde? Kaç izleyici?

TikTok Türkiye canlı yayın rekoru ara ara değişmiş olsada, fenomenler ortalama aynı kişi oluyor. Canlı yayındaki izleyici rekoru sabit değildir. Sürekli değişebiliyor fakat bazı isimlerin rekor sayısı yenilenebiliyor. Tüm zamanların rekoru kimde? Ve canlı yayında gerçekleşen rekor izleyici kaç kişiden oluşuyor?

Tiktok canlı yayın nedir?

TikTok Canlı Yayın, TikTok uygulamasında kullanıcıların gerçek zamanlı olarak izleyicilere yayın yapabildiği bir özelliktir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar kendilerini tanıtmak, müzik veya dans gibi performanslarını paylaşmak, ya da doğrudan yanıt vermek istedikleri soruları yanıtlamak için gerçek zamanlı yayın yapabilirler.

Tiktok canlı yayın rekoru nasıl ölçülür?

TikTok Canlı Yayın Rekoru, bir kullanıcının tek bir canlı yayın sırasında en fazla izlenme sayısıdır. Bu rekor, yayın sırasında izleyicilerin sayısını ve yayını izleyen kişi sayısının değişimi gösteren bir grafikle ölçülür. Canlı yayın rekoru, yayın sırasında yüksek bir izlenme oranına ve izleyici sayısının hızlı bir şekilde artmasına dayanır. TikTok, canlı yayın rekorlarını sürekli olarak günceller ve en yüksek rekorları profillerinde gösterir.

TikTok Türkiye canlı yayın rekoru kimde?

Canlı yayın rekoru keşfet sayfasında öne çıkan isimler arasında Cellat, Burak Yurdabak, Aziz_TmDz, Halibor ve Aybüke arasında ara ara değişmiş olsada, rekor Cellat‘ın oldu. Aynı anda izleyici sayısı 70 bin 300 kişiye ulaşmıştır.

TikTok Türkiye canlı yayın rekoru Cellat: 70.3K izleyici

@cellat36_famliy_girl

dün cellat abi yayın açtı ve türkiye izlenme rekorunu kırdık 70.1k izleyici olduk rekoru ilk kuran biziz ama türkiyede…♬ orijinal ses – 💔KULLANILMIYOR💔

Cellat
Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER