Perşembe, Haziran 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Timsah Celil İnstagram ve Tiktok Hesabı Nedir? (Ahmet Melih Yılmaz)

Timsah Celil İnstagram ve Tiktok Hesabı Nedir? Çukur’da Timsah Celil’i oynamasıyla tanınan Ahmet Melih Yılmaz, cinsiyet değiştirdiğini açıkladı. Geçen gün lensleri takan Yılmaz, “İlk değişim ameliyatımı oldum” dedi. Bir çok oyun, dizi ve filmde rol alan oyuncu Ahmet Melih Yılmaz, bir döneme damga vurdu. Çukur dizisinde kendisine hayat veren Timsah Celil rolüyle tanınmaktadır. 2020 Adana Altın Çan Ödülleri’nde Umut Vadeden Genç Oyuncu ödülünü kazanan Ahmet Melih Yılmaz. Geçtiğimiz günlerde ‘Cam Tavan’ adlı dizide Şinasi rolüyle izleyici karşısına çıkıyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Emel Müftüoğlu İnstagram Hesabı


Dizi bittikten sonra ekranlarda olmayan Yılmaz, geçtiğimiz aylarda trans olduğunu açıklayarak herkesi şaşırtmıştı. Saçlarını uzatarak imajını değiştiren ve sakalını kesen Yılmaz, önceki gün Nissan Taşer’de boy gösterdi. 33 yaşındaki oyuncu Snob dergisine verdiği röportajda, geçtiğimiz günlerde taşındığı Ankara’dan estetik ameliyat için İstanbul’a geldiğini söyledi.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Emel Müftüoğlu İnstagram Hesabı


(Ahmet Melih Yılmaz) Timsah Celil İnstagramı

Ahmet Melih Yılmaz’ın İnstagram hesabına erişmek için aşağıda ki butona tıklayınız..

Ahmet Melih Yılmaz Şuan ki Hayatı

“Artık göğüslerim var” Ahmed Melih Yılmaz ilk ameliyatı olduğunu açıklayarak göğüs, adem elması ve burun ameliyatı olduğunu söyledi. Memleketi Ankara’ya taşınan ve iki aydır Ankara’da yaşayan Ahmed Melih Yılmaz, “İki günlük ameliyat için geldim. Artık göğüslerim var. Parayı ameliyata harca. Olsaydım. Zengin bir koca, halka gösterirdim ama yok çünkü. Umarım öyledir” dedi.

Timsah Celil İnstagram ve Tiktok Hesabı Nedir?

İnstagram Hesabına ulaşmak için buraya tıklayınız

Tiktok Hesabına ulaşmak için buraya tıklayınız

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Timsah Celil İnstagram ve Tiktok Hesabı Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer İnstagram Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Ercan Saatçi İnstagram Hesabı


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER