Teknoloji

Twitter Blue Aldım Mavi Tik Gelmedi Sorunu ve Çözümü

Twitter Blue aldım mavi tik gelmedi diye sorun yaşayanlar varsa, bu konuda makalemizden destek alabilirler. Bu sorunu yaşayan bir çok Twitter kullanıcısına rastladık. Peki ama neden onaylar yapılmıyor veya geç yapılıyor? Gelgelelim bunların nednelerine ve çözüm önerilerine.

Twitter Blue Aldım Mavi Tik Gelmedi Sorunu

Twitter Blue aboneliği alan herkese, şirket artık mavi tik hizmeti vermektedir. Abonelik ücretini kredi kartı ile aldıktan sonra normal şartlarda mavi tik hizmeti bu aboneliğin içinde bulunan bir hizmettir. Fakat bazı kullanıcıların mavi tiki biraz geç oluşabilir. Twitter Blue aldıktan sonra mavi tikiniz profilde biraz gecikebilir. Bu gecikme bazen 1 gün bazende 10 günü bile bulabilir.

Twitter Blue Aldım Mavi Tik Gelmedi Çözümü

Twitter’ın ücretli olan bu aboneliğini satın aldıktan sonra mavi tik profilinize bir saat içinde de yansıyabilir. Veya bir kaç günüde bulabilir. Hatta 10 günü bile bulma ihtimali vardır. Fakat genellikle 1 ile 3 gün arasında profilinize yansır.

Twitter Blue aldım mavi tik gelmedi sorunu için lütfen sabırla bekleyin. 1 – 3 iş günü içerisinde mavi tik hesabınıza yansır.

Bundan dolayı bu konu hakkında bir çözüm arayışı içinde olmayın. Sadece sabırla beklemeniz yeterli olacaktır. Genel olarakta 1 günde mavi tiki profilinizde görmeniz mümkündür. Sonuç olarak çözüm aramanıza gerek yoktur. Aşağıdaki hesaptada olduğu gibi, Twitter Blue aboneliği satın alınmış fakat mavi tik beklemede olduğu için hesaba henüz tanımlanmamıştır.

Twitter Blue Aldım Mavi Tik Gelmedi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu