Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Ücretsiz Disney Plus İzle | Bedava Olur mu?

Ücretsiz Disney Plus İzle Sayesinde film ve dizilerin keyfini çıkartabilirsiniz. Bedava bir şekilde Disney Plus izlenebilir mi? Şüphesiz, Disney Plus, birinci sınıf akış hizmeti endüstrisi tarihindeki en büyük sürümlerden biridir. Artık geniş Disney kitaplığından tonlarca klasik TV şovu ve filmi ile bazı orijinal şovları ve filmleri yayınlayabilirsiniz. Disney Plus da makul fiyatlı. Aylık 7,99 ABD Doları veya yıllık abonelik için 79,99 ABD Doları tutarındadır.

Ama Disney Plus’ı ücretsiz almanın bir yolu var mı? Evet! Disney Plus’ı ücretsiz edinmenin en az birkaç yolu. Hizmeti ücretsiz almanın başka yollarını bulursak, onları bu makaleye ekleyeceğiz. Yakın zamana kadar tüm yeni müşterilerin 7 günlük ücretsiz deneme süresine sahip olduğunu ancak artık bunun durduğunu belirtelim. Aşağıdaki bağlantı aracılığıyla Disney Plus, Hulu ve ESPN Plus’ı içeren aylık 13,99 $’lık bir plana kaydolabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Bedava Valorant Hesapları


Ücretsiz Disney Plus İzle için tüm ipuçları

Herkes ücretsiz bir şeyleri sever. Tabi bu sadece disney plus uygulaması için geçerli değildir. Bu diğer dizi film veya herhangi bir şey içindir. Ekonomik durumları olmayan veya uygulamalara para vermek istemeyen disney severlerinin ücretsiz izleyebileceği yasal yolları paylaşıyoruz.

1- arkadaşınızın Disney Plus hesabını paylaşmasını sağlayın

Bedava Disney Plus İzle
Bedava Disney Plus İzle Nasıl İzlenir

Elbette Disney Plus’a ücretsiz erişmenin en kolay yolu nedir? Hizmete zaten erişimi olan bir aile üyesinin veya yakın bir arkadaşınızın hesap bilgilerini sizinle paylaşmasıdır. Her Disney Plus hesabı, dört adede kadar eşzamanlı akışı ve yedi adede kadar farklı profili destekler. Bu hesap bilgilerini paylaşmak teknik olarak yasa dışıdır. Ancak en azından şu ana kadar Disney, parola değişikliklerine büyük ölçüde tolerans göstermiştir.

2- Verizon kullanan ziyaretçiler disney plus’u ücretsiz kullanabilir

Ücretsiz Disney Plus İzle
Ücretsiz Disney Plus İzle Nasıl İzlenir

Verizon Wireless, kablosuz müşterilere Disney Plus’ı ücretsiz almanın çeşitli yollarını sunar. Sınırsız Başlat planına veya Sınırsız Daha Fazlasını Yap planına kaydolursanız, altı aylık ücretsiz hizmet alırsınız. Play More Unlimited planına veya Get More Unlimited planına kaydolursanız, Disney Plus’ı ücretsiz, ESPN Plus ve Hulu’yu (reklamlarla) ücretsiz alırsınız. Bu teklifin bir sona erme süresi sınırı yok gibi görünüyor. Tipik olarak, bu paketin ücreti aylık 13,99 ABD dolarıdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Ücretsiz Disney Plus İzle Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bedava & Ücretsiz Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.

Feragatname; Bu bilgiler tamamen yazarın kişisel görüşlerini temsil etmektedir. Fiyatlandırmalar Türkiye için farklı bir tutarda olabilir. Veriler ABD Piyasasına göre fiyatlandırılmıştır. Fiyatlandırma içerisinde WEBSESİ.COM Sayfasının hiç bir çıkarı bulunmamaktadır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Windows 10 Ürün Anahtarı Bedava


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER