Perşembe, Haziran 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Uygulama Yan Yana Yapılandırması Doğru Olmadığından Başlatılamadı Ne Demek?

Uygulama Yan Yana Yapılandırması Doğru Olmadığından Başlatılamadı Ne Demek? Windows 10’da “Yan Yana Doğru Yapılandırılması” Hatası Nasıl Düzeltilir Windows 10 kullanıcıları, uygulamayı açmaya çalışırken garip bir hatayla karşılaştıklarını bildiriyorlar. “Yan yana yapılandırma yanlış” mesajı çıkıyor ve uygulama başlatılamıyor. Uygulamaları açmaya, yüklemeye veya kaldırmaya çalışırken de bu can sıkıcı sorunla karşılaşıyorsanız, yalnız değilsiniz. Bu, Windows 10’da bilinen bir sorundur, ancak çözülemez bir sorun değildir. Bu hatanın yaygın bir nedeni, C++ çalışma zamanı kitaplığı ile açmaya veya yüklemeye çalıştığınız uygulama arasındaki çakışmadır. Makalelerimiz, kaynağı ne olursa olsun, Windows 10’daki hatalarla uğraşırken size en etkili çözümleri sunmak üzere tasarlanmıştır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Otp Ne Demek LOL


Uygulama yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı

Windows 10 sistemlerinde bu oldukça can sıkıcı hatayı düzeltmenin çeşitli yolları vardır. Cihazınızı tekrar tam olarak kullanmanın keyfini çıkarabilmeniz için bu tür sorunları ele almak için en iyi uygulamaları özetledik.

Uygulama yan yana yapılandırması doğru olmadığından ne demek? Uygulama Yan Yana Yapılandırması Hatası Nasıl Düzeltilir? Bir program (League of Legends) yüklemeye çalışıyorum ama yapamıyorum. Bu program bana bu sorunu veren tek program olmasına rağmen.

Oyun forumları yerine burada paylaşıyorum çünkü sorunun programla değil Windows’umla ilgili olduğundan oldukça eminim.

Oyunu ilk olarak web sitelerinden indirdim ve oyunu kurmaya çalışırken bu hatayı aldım. “EXE önyükleyici ve MSI veritabanı arasındaki benzersiz dijital imza.” Kendim düzeltmek için bu forum sayfasında verilen tüm adımları izledim: http://forums.eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=698018 Oyunu indirmek için ilk indirme bağlantısını “Agressive Kennen” (altta) sağlamak, en azından oyunun başlatıcısını yüklüyor gibi görünüyor.

Ama şimdi oyuna girmeye çalıştığımda farklı bir hata veriyor. “Uygulama yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı. Daha fazla ayrıntı için uygulama olay günlüğünü kontrol edin veya komut satırı sxstrace.exe aracını kullanın”

Bunun için komut dosyasında şu kodlar ile hareket etmeye başladım.

Uygulama yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı
Uygulama yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı

Burada bilgisayarınızda programda hangi hatalar ile karşılaştığınızı rahatlıkla görebileceksiniz. Sorunun çözümü aşağıda..

Şimdi diğer adımlara geçelim…

Yöntem 1- Uygulamayı / Oyununuzu Veya En son yüklediğiniz Dosyayı silip tekrardan indirin.

Bir uygulamayı yüklerken sorun yaşıyorsanız, yükleyicisini yeniden indirebilir ve işlemi tekrar deneyebilirsiniz. Bazı yükleyiciler, indirme sırasında bozulma veya bozulma nedeniyle hatalarla karşılaştı veya bunlar eski ve işletim sisteminiz için artık kullanılamıyor. Üreticinin web sitesini ziyaret edin ve yazılımınız için en son yükleyiciyi indirin. Başka bir yerden indirmek sizi kötü amaçlı yazılım bulaşma riskine sokabileceğinden, yalnızca güvenilir kaynaklardan indirmenizi şiddetle öneririz.

Yöntem 2- CMD Denetleyicisini Gözden Geçirelim.

Yan Yana Yapılandırması Doğru Olmadığından Başlatılamadı
Yan Yana Yapılandırması Doğru Olmadığından Başlatılamadı

Sistem Dosyası Denetleyicisi, Windows 10’da varsayılan olarak bulunan bir araçtır. “SFC taraması” olarak da bilinir, bozuk sistem dosyalarını ve diğer sorunları otomatik olarak düzeltmenin en hızlı yoludur.

SFC Taraması oldukça basit bir yöntemdir görsel de gördüğünüz yazının aynısını yazmanız yeterli olacaktır. Cmd’yi açmak için başlat arama kısmına cmd yazmanız yeterli.

Yöntem 3- Windows’u Sıfırlayalım.

Bu en az popüler olan seçenek olsa da ciddi sistem sorunlarıyla uğraşıyor. Birçok kullanıcı, temiz bir başlangıç ​​yapmak ve aksi takdirde saatlerce sorun giderme gerektirecek. Dağınık sorunları gidermek için Windows 10’u sıfırlamaya yönelir.

Uygulama Yan Yana Yapılandırması Doğru
Uygulama Yan Yana Yapılandırması Doğru

Bu işlemde artık günümüzde oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Yöntem 4- Windows’u Sıfırlayalım.

Bu sorunu internette biraz daha kazı yaparak çözdüm. Bu sorun, Microsoft Visual C++ 2005’imdeki bir tür sorundan kaynaklanıyor. Sorunu yeniden yüklemek yeterlidir. Kaldırmaya çalıştığımda Visual C++ 2005 ile ilgili bir sorun olduğunu fark ettim, bana 1316 hatası verdi. Belirtilen hesap zaten var. http://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=3387 – Visual C++ 2005 için indirme bağlantısı Bu işinize yaramazsa, bu sayfalar sizin için bir çözüm bulmanıza yardımcı olabilir;

  • http://support.microsoft.com/kb/2525435/en-us
  • http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_xp-windows_programs/unable-to-uninstall-microsoft-visual-c-2005/69ac0ab4-7b6b-e011-8dfc-68b599b31bf5
  • http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_xp-windows_update/why-must-kb2538242-etc-require-the-old-vcredistmsi/f74f2dd5-5682-4ba0-bd38-229750f6d01a

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Uygulama Yan Yana Yapılandırması Doğru Olmadığından Başlatılamadı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; LoL Hesap Bakma


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER