Valorant 3.10 güncellemesi çıkış tarihi ve saati tüm bölgeler için açıklandı

Valorant 3.10 güncellemesi
Valorant 3.10 güncellemesi

Valorant 3.10 güncellemesi çıkış tarihi nedir? Valorant önümüzdeki hafta yeni bir güncelleme başlatacak. Yaklaşan yama 3.10 ile. Geliştiriciler ayrıca Chamber temsilcisini havuzlarına ekleyecektir. Oyuncular gelecek güncellemeyi dört gözle bekliyorlar çünkü geliştiriciler önce yeni sentinel ajanını görecekler. Ancak oyuncuların oyundaki en son ajanı almak için birkaç gün daha beklemesi gerekiyor.

Valorant 3.10 güncellemesi
Valorant 3.10 güncellemesi

VALORANT Bölüm 3 III, rekabet değişiklikleri ve RiotX Arcane içeriği dahil etmek için.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Chamber Çıkış tarihi


Valorant 3.10 güncellemesi hakkında bilinmesi gerekenler

Valorant’ın yayıncısı Riot Games, oyunu oyuncular için taze ve eğlenceli tutmak için her zaman birlikte çalıştı. Bu amaçla, geliştiriciler her iki haftada bir, mağazada bazı heyecan verici değişikliklerin yanı sıra bazı yeni silah görünümleri ve kozmetikler içeren yeni bir yama yayınlar.

Çıkış Tarihi

Valorant’ın son yaması bir hafta önce 3 Kasım 2021’de yayınlandı. Geliştiriciler, 16 Kasım 2021’de yaklaşan 3.10 yamasının ayrıntılarını açıklayacak.

Genellikle, yamalar şu saatlerde yayınlanır:

  • 6:00
  • 9:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 19.00
  • 22:00

Ancak güncelleme, ertesi sabah 17 Kasım 2021’de kullanıma sunulacak.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Gece Pazarı Nedir


Bu Yamada  neler bekleniyor

Valorant geliştiricileri her zaman bazı büyük değişiklikler yapacaktır. Ancak mevcut hareket 3.09 yamasının gelmesiyle başladı ve herhangi bir büyük değişiklik içermiyordu.

Bu durumda, oyuncular 3.10 yamasında Chamber’ın Valorant’ın ajan havuzuna katılmasına izin verecek bazı önemli güncellemeler ve değişiklikler bekleyebilirler.

  • Yaklaşan yamada, Immortal ve Radiant oyuncuları da lobide beş adamla sıraya girebilir.
  • Yaklaşan Güncellemede oyuna yeni bir ajan olarak Chamber dahil olacaktır.

Buna ek olarak, oyuncular bir dizi yeni silah görünümü ve görünümünün yanı sıra bazı hata düzeltmeleri ve oynanış geliştirmelerini sabırsızlıkla bekleyebilirler. Bir sonraki güncellemede oyuncuları kaç sürprizin beklediğini görmek ilginç olacak.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant 3.10 güncellemesi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant satın alma geçmişi

Bu içeriğe oy verin!