Valorant 4. Bölüm 1. Kısım: Onaylanan Yeni Ajan Neon Ayrıntıları

Valorant 4. Bölüm 1. Kısım
Valorant 4. Bölüm 1. Kısım

Valorant 4 Bölüm 1 Kısım yeni ajan neon ile birlikte geliyor. Valorant 4. Bölüm 1. Kısım, 11 Ocak 2022 Salı günü sunucularda başlayacak. Şimdi Riot Games, e-spor devi Neon’a katılacak yepyeni ajan hakkında daha fazla ayrıntı onayladı. Yeni Temsilci, bu ayın başlarında Amazon Prime Gaming’e “yanlışlıkla” sızdırıldı. Şimdi Riot, oyun başladığında oyuncuların neler bekleyebileceklerine dair tam bir genel bakış sağladı.

Görünüşe göre Neon, Jett’e bir “muhalefet” olarak tanıtıldı ve forvetin e-spor unvanının meta verileri üzerinde büyük bir etkisi olabilir. Valorant 4. Bölüm 1. Kısım: Neon’un bir parçası olarak yayınlanan yeni Ajan hakkında bilmeniz gereken her şey burada.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Protocol 781 A


Valorant 4 Bölüm 1 Kısım

Valorant Neon Yetenekleri
Valorant Neon Yetenekleri

Valorant Neon Yetenekleri

Riot Games, bir basın açıklamasında yeni Temsilci ile ilgili olarak aşağıdakileri resmi olarak doğruladı:

Önerilerimiz var!!! Valorant Neon Oynanış, Neon ne zaman Gelecek ve Nasıl Oynanır kılavuzumuza göz gezdiriniz.

(E) HIGH GEAR

Resmi İpucu

  • ANINDA artan hız için Neon’un gücünü kanalize edin. Şarj edildiğinde, elektrikli bir kaydırağı tetiklemek için ALT ATEŞ. Slayt yükü her iki öldürmede bir sıfırlanır.

Power Fantasy

Neon ışıkları, radyasyonla aşılanmış biyo-yükleri bacak kaslarının sinapslarına yönlendirerek onları doğaüstü yüksek hızlarda ateşler. Biyolojik bir yükü olduğu sürece çok hızlı koşabilir.

(Q) RELAY BOLT

Resmi İpucu

ANINDA bir kez sıçrayan bir enerji cıvatası atın. Her bir yüzeye çarptığında, cıvata aşağıdaki zemini sarsıcı bir patlama ile elektriklendirir.

Power Fantasy

Neon, avucunun içinden ışıkla dolu elektrik şokları gönderdi. Elektrik patlaması, içine yakalanan herkesi şiddetle yok edebilecek kısa bir statik alan yaratır.

(C) FAST LANE

Resmi İpucu

Kısa bir mesafe boyunca uzanan veya bir yüzeye çarpana kadar iki enerji hattını ileriye doğru ATEŞLEYİN. Hatlar, görüşü engelleyen ve içlerinden geçen düşmanlara zarar veren statik elektrik duvarlarına dönüşür.

Power Fantasy

  • Neon ışıkları, aynı anda ellerden gelen yerleşik radyasyonla aşılanmış biyo-yükleri boşaltır. Sıkıştırılmış yük, zemin boyunca düz bir çizgide hareket eder. Daha sonra hava ile iyonlaşır, paralel bir saf plazma yıldırım duvarında hızla patlar. Neon ışıklar bu güç tünelinden düşmanlar tarafından görülmeden geçebilir. Yıldırım duvarından geçen tüm düşmanlar elektrik çarpacak.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Ücretsiz VP


(X) OVERDRIVE

Resmi İpucu

Kısa bir süre için Neon’un tam gücünü ve hızını açığa çıkarın. Gücü yüksek hareket doğruluğu ile ölümcül bir yıldırım ışınına yönlendirmek için YANGIN. Her öldürmede süre sıfırlanır.

Power Fantasy

  • Neon, tüm ark enjeksiyonlu biyo-şarjını boşaltır ve onu sırtına bağlı bir pil mekanizmasında saklar. Elektrik, vücudunda kontrol edilemez seviyelerde dalgalandı. Neon ışıklar, tüm bu inanılmaz yükleri parmak uçlarına yönlendiriyor ve ardından parlak bir şimşek gibi patlayarak dokunduğu herkesi heyecanlandırıyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant 4 Bölüm 1 Kısım Demek sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite kaç kişi oynuyor