Valorant 4. Bölüm 1. kısım Savaş Bileti: Yama Notları Her Şey

Valorant 4. Bölüm 1. kısım Savaş Bileti
Valorant 4. Bölüm 1. kısım Savaş Bileti

Valorant 4 Bölüm 1 kısım Savaş Bileti Nedir? Valorant, odağını 4. Bölüm kısım 1’e geçmeye hazırlanıyor ve oyuncular şimdiden gelecekler için heyecanlılar. Oyun topluluğu, 4 Kasım 2021 Perşembe günü çıktığında Bölüm 3’ün tüm avantajlarından yararlanırken. Riot Games bu ücretsiz, aksiyon dolu kahraman nişancı oyununda nelerin mümkün olduğunu şimdiden araştırıyor. Oyuncular, dünyanın dört bir yanındaki farklı ülkeler ve kültürler tarafından tasarlanan ajnaları görürler. Saldıran veya savunan tarafa atanan kahramanlar olarak beş savaşçıdan oluşan takımlara katılırlar.

Eşsiz yetenekler, savaşta düşmanlardan daha iyi olmak için öldürme, veya sersemletme yoluyla etkinleştirilebilir; Her oyuncu, haritaya dağılmış silahlarla “klasik” bir tabanca ile başlar. Yeni içerik ortaya çıktıkça bu aşamada bilgiler sınırlıdır ve daha fazla ayrıntı ortaya çıktıkça güncellemeleri sağlayacağız. Valorant Chapter 4 Act 1 hakkında bilmeniz gereken her şey burada:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Klombo


Valorant 4 Bölüm 1 kısım Savaş Bileti (Battle Pass)

Yayın tarihi

Valorant 4. Bölüm 1. kısım Çıkış Tarihi Nedir? Valorant 4. Bölüm 1. Bölüm’ün şu anda 11 Ocak 2022 Salı günü başlaması planlanıyor. Bu tarih şu anda belirsizdir ve muhtemelen değişecektir.

Valorant 4. Bölüm 1. kısım Çıkış Tarihi
Valorant 4. Bölüm 1. kısım Çıkış Tarihi

Valorant 4 Bölüm 1 kısım Savaş Bileti (Battle Pass)

Savaş Bileti bilgileri henüz yayınlanmadı, ancak daha fazla bilgi geldikçe burayı güncelleyeceğiz.


Valorant 4. Bölüm 1. kısım Battle Pass
Valorant 4. Bölüm 1. kısım Battle Pass

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Klombo nerede


Yama Notları

İşte Valorant Bölüm 4 Bölüm 1 için tam yama notları:

Valorant 4. Bölüm 1. kısım Yama Notları
Valorant 4. Bölüm 1. kısım Yama Notları

SOSYAL GÜNCELLEMELER

Sessize Alınmış Sözcükler Listesi ayarlara eklendi

 • Sessiz Kelime Listesi, kişisel olarak oyunda görünmesini istemediğiniz kelime/ifade çeşitlerini yazabileceğiniz, ayarlarınızda bulacağınız yeni bir bölümdür.
 • Bazı oyuncuların sohbette istemediğimiz şeyleri yazmak için sürekli olarak yaratıcı yollar bulduğunu kabul ediyoruz. Bu yüzden tespitlerimizi daha iyi hale getirmek için yardımınıza ihtiyacımız var! Bize yardım et, sana yardım et 🙂
 • Örneğin: Diyelim ki “Riot” kötü bir kelime (korkutucu, biliyorum). Tespitimiz, “Riot” kelimesini engellenmesi ve cezalandırılması gereken bir kelime olarak yakalayabilir. Ancak Riot’u yazmanın çeşitli farklı yolları var ki bizim yakalayamayacağımız olabilir: R!ot, R!0t, Ri0t, vb.
 • Ve hayır, sohbetten “League of Legends” yasaklanmayacaksınız
 • Bölgeler arasında karşılaştırarak ve kendi kötü kelime algılamalarımızı iyileştirmek. Aynı zamanda topladığımız verileri kullanarak sohbeti daha az toksik hale getirmek için sizin ve diğerlerinin oluşturduğu listelerden yararlanabileceğimizi umuyoruz. Elini uzatmak isteyen herkese şimdiden teşekkürler. VALORANT’ı herkes için daha iyi bir yer haline getirelim!

SİLAH GÜNCELLEMELERİ

ARES

 • Fiyat 1550 >>> 1600’den artırıldı
 • Pitch geri tepmesi arttı
 • Yayılma, 10 mermiden sonra .8 >>> .7’den 13 mermiden sonra 1.0 >>> .7’ye değiştirildi
 • Çömelme avantajlarının yayılması ve geri tepmesi %40’tan >>> %25’e düşürüldü

MELEE (ama bu sefer gerçek)

 • Yakın dövüş nişan almak için çok zordu, bu da güvenmeyi zorlaştırdı. Bu nedenle, daha güvenilir Ajan vurma eylemi için hem sol hem de sağ tıklama yakın dövüş saldırılarını güncelledik.
 • Sağ tıklama isabet kutuları artık 1,5 kat daha büyük. Sol tıklama isabet kutuları artık sağ tıklamadan daha büyük ve biraz daha uzun menzile sahip.
 • Bıçaklı saldırılarınızın merkezine daha yakın olan hedefler önce vurulacaktır, bu nedenle ihtiyacınız olduğunda yine de hassasiyete sahip olursunuz.
 • Bonus: Bıçaklayan duvarlar artık duvarları dilimlerken anında geri bildirim alıyor (müşteri tarafında tahmin ediliyor)

HATALAR

SİLAHLAR

 • İzleyici modundaki bazı seviyeler ve varyantlar için Origin koleksiyonu boşta animasyonlarının oynamamasına neden olan bir hata düzeltildi

ESPOR ÖZELLİKLERİ

 • Taraf değiştirmeden sonra gözlemci oyuncu kısayol tuşlarının değişmesine neden olan bir sorun düzeltildi.

VERİM

 • NVIDIA Reflex gerektiren performans çizelgelerinin görüntülenmesine ve gizlenememesi sorunu düzeltildi
 • Rapor için TowerofShadow’a teşekkürler

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant 4 Bölüm 1 kısım Savaş Bileti Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Spike Nedir