Valorant 4. Bölüm 2. Kısım Çıkış Tarihi Ne Zaman Savaş Bileti Daha Fazlası

Valorant 4. Bölüm 2. Kısım
Valorant 4. Bölüm 2. Kısım

Valorant 4 Bölüm 2 Kısım Çıkış Tarihi Nedir? Valorant geliştiricilerinin şu anda birinci şahıs nişancının bir sonraki bölümü olan Kısım 2. üzerinde çalışmaları bekleniyor. Oyunun popülaritesi son 12 ayda hızla arttı. Riot Games, e-sporları ciddiye alıyor ve oyun topluluğunda iyi performans gösteren bir oyunla iyi uyum sağlıyor. Bölüm 4 kısım 2’nin yayınlanmasına biraz zaman varken, geliştiricinin gündeminde neler olabileceğine bir göz atmaktan zarar gelmez.

Önerilerimiz var!!! Valorant 4. Bölüm 1. Kısım Hakkında Her şeyi Öğrenmek ister misiniz? Savaş Bileti, Çıkış Tarihi ve hada fazlasını bu kılavuzlarımız sayesinde öğrenebilirsiniz.

Geçen sefer, en yeni ajan Neon‘un tanıtımı yapıldı. Bind ve Breeze haritalarında küçük değişiklikler de dahil olmak üzere Valorant’ta bazı değişiklikler gördük. Yeterince söylendi! Valorant 4. Bölüm 2. Yasası hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant 4. Bölüm 1. kısım Savaş Bileti


Valorant 4 Bölüm 2 Kısım Çıkış Tarihi Ne Zaman

Valorant 4 Bölüm 2 Kısım Ne Zaman
Valorant 4 Bölüm 2 Kısım Ne Zaman

Yayın tarihi:

Bu yazı itibariyle, Riot Games resmi bir çıkış tarihi onaylamadı. Ancak bildiğimiz şey, yeni Kısımların yakın zamanda yürürlüğe girmesi arasında iki aylık bir boşluk olduğu.

Valorant 4. Bölüm 2. Kısım Ne ZamanMart 2022’nin sonlarında çıkacağına inanıyoruz
Valorant 4. Bölüm 2. Kısım Ne Zaman

Bu nedenle, Bölüm 4 Bölüm 2’nin Mart 2022’nin sonlarında çıkacağına inanıyoruz. Tabii ki, bu sadece bir spekülasyon ve yeni ayrıntılar ortaya çıkarsa bu bölümü güncelleyeceğiz.

Valorant (Riot Games duyurusu ile ilgisi olmayan). İnfluencerlar ve sosyal medya sızıntıları hakkında her şey, bilgiler mevcut olduğunda yazının bu bölümünde yer alacaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Klombo


4. Bölüm 2. Kısım Savaş Bileti: Battle Pass

Valorant 4. Bölüm 2. Kısım Battle Pass
Valorant 4. Bölüm 2. Kısım Battle Pass

Riot Games, yama notlarını zamanında yayınladıktan sonra, burada kapsamlı bir yama notları listesi görünecektir.

Valorant Bölüm 4 Kısım 2’den Battle Pass ile ilgili tüm detaylar burada gösterilecek. Battle Pass’ın oyunculara yaklaşık 1000 Valorant Puanına mal olması bekleniyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant 4 Bölüm 2 Kısım Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Spike Nedir