Valorant 4. Bölüm 2. Kısım Gece Pazarı yakında yayınlanacak Çıkış Tarihi Beklenen başlangıç ​​saati, bitiş tarihi ve daha fazlası

Valorant 4. Bölüm 2. Kısım Hakkında Her şey..
Valorant 4. Bölüm 2. Kısım Gece Pazarı
Valorant 4. Bölüm 2. Kısım Gece Pazarı

Valorant 4 Bölüm 2 Kısım Gece Pazarı Çıkış Tarihi Nedir? Valorant 4. Bölüm 2. Kısım Gece Pazar Market’in önümüzdeki birkaç hafta içinde yayınlanması bekleniyor. Bu nedenle, sevilen silah görünümlerini ve kozmetik ürünlerini indirimli fiyatlarla almak için başka bir fırsat olduğu için. Gece Pazarı’nın gelişiyle ilgili oyuncular şimdiden heyecanlı.

Valorant 4. Bölüm 2. Kısım Gece Pazarı

Birkaç güvenilir kaynak ve veri madencileri, yaklaşan gece pazarının başlangıç ​​tarihini sızdırdı. İşte oyuncuların yaklaşan gece pazarı hakkında bilmek istedikleri her şey.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Assassin Creed Valhalla Alacakaranlık paketi


Valorant 4 Bölüm 2 Kısım Gece Pazarı Nisan ayının ilk haftasında yayınlanması bekleniyor.

Her bölümün bitiminden önce Valorant, Night Market’i oyuna getirerek silah kaplamaları ve kozmetikleri daha ucuz fiyatlarla sunacak.

Gece Pazarı nedir ve nasıl çalışır?

Gece Pazarı, mağazada bulunan altı rastgele silah görünümünden oluşan bir koleksiyon. Bu, oyundaki her oyuncu için gerçek maliyetlerinden daha ucuz öğeler içeren özel bir pakettir. Gece Pazarı’nda görünen tüm silah görünümleri ve kozmetik ürünler, önceki oyun kurallarından herhangi biri olabilir. Gece pazarlarında sadece mevcut yasada yer alan skinler satılmayacak. Oyuncular ayrıca bu teklifte özel yakın dövüş silahı görünümleri de alabilirler.

Select, Deluxe ve Premium görünümlerin tümü Gece Pazarı’nda görünebilir. Her oyuncu en az iki premium veya daha yüksek görünüm alacak. Ancak, aynı silah türü için en fazla iki teklif vardır. Bu silah görünümlerini kullanmak için oyuncuların VP (Valorant’ın oyun içi para birimi) harcaması gerekir. Çeşitli ödeme yöntemleriyle gerçek hayattaki para birimlerini harcayarak oyun cüzdanlarını doldurabilirler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Apex Legends Karakterleri


Valoran 4 Bölüm 2 Kısım Gece Pazarı Ne Zaman Başlayacak

Yaklaşan Bölüm 4 Bölüm 2 Gece Pazarı’nın 7 Nisan 2022’de çıkacağı söyleniyor. Bu tarih birçok güvenilir kaynak ve veri madencileri tarafından doğrulandı. Ancak geliştirici henüz bunu doğrulamadı.

Valorant 4 Bölüm 2 Kısım Gece Pazarı Ne Zaman Bitecek?

Gece Pazarı genellikle 12 gün boyunca oyunda yayındadır. Bu nedenle, yaklaşan gece pazarının 18 Nisan 2022’de sona ermesi bekleniyor. Oyuncular heyecanla Valorant 4. Bölüm 2. Perde Gece Pazarı’nı bekliyorlar ve bir kez daha en sevdikleri silah kaplamaları ve kozmetik ürünleri için biraz para harcamaya hazırlarlar.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant 4. Bölüm 2. Kısım Gece Pazarı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Endeavour Skin