Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Aim Geliştirme, Nasıl Yapılır? Site önerileri

Valorant Aim Geliştirme Nasıl Yapılır? Aim oyunlarda rakip takıma karşı yapabileceğiniz en iyi geliştirmelerden bir tanesidir diyebiliriz.

Valorant, dünyanın en popüler FPS oyunlarından biri olarak ilerliyor. Her ay binlerce yeni oyuncu Valorant’ın aktif oyuncu topluluğuna katılarak oyundan en iyi şekilde yararlanmayı bekliyor. Valorant’ın en karmaşık yönlerinden biri, ateşleme mekaniğidir. Oyunda en iyi sonuçları almak için nişan alma yeteneği çok önemlidir. Ancak bu, Valorant’ın oyuncu tabanının genellikle aşina olmadığı özel bir eğitim programı kullanmayı gerektirir. Aşağıda, oyuncuların Valorant yolculuklarından yararlanabilecekleri bazı yollar listelenmiştir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Diff Ne Demek Valorant


Valorant Aim Geliştirme

Valorant’ın nişan alma eğitimi, esasen mekanik nişan alma ve cross yerleştirme gibi birkaç ayrı yönün birleşimidir.

Aim Geliştirme Siteleri

Mekanik nişan alma, oyuncunun rakipleri takip etme ve vurma yeteneğine bağlıdır; cross yerleştirme, düşman ajanlarının hedef işaretlerini haritanın doğasına göre ayarlamak için bir ustalığı tanımlar.

3) Aim Training Software

Aim Lab ve KovaaK’ın profesyonel ve gündelik oyun topluluğundaki favorisi bellidir. Burada Çeşitli çarpıcı FPS oyunları için çeşitli nişan alma eğitim yazılımları mevcuttur. Aim Lab, Steam’den ücretsiz bir nişan alma eğitimi yazılımıdır. Oyuncular, hedeflerini test edebilir ve çeşitli oyun modlarında zaman geçirebilir, bu da istedikleri mekanik beceri seviyesine ulaşmalarına yardımcı olabilir. Aim Lab, CS:GO, Valorant, Apex Legengs, Rainbow Six Siege. Overwatch ve daha fazlası gibi popüler nişancı oyunlarıyla ilgili çeşitli silah mekaniği içerir.

2) Miyagi Method

Miyagi Metodu, YouTuber ve Valorant meraklısı Red tarafından popüler hale getirilen bir hedef eğitim prosedürüdür. Teknoloji, öncelikle Valorant oyuncularının izleme yeteneklerini geliştirmeye odaklanmıştır. Miyagi Metodu, oyuncuları yaklaşımlarında disiplinli olmaları için eğitirken aynı zamanda en isabetli atışları yapmalarını sağlar. Bu yaklaşım, Valorant oyun mekaniklerine bağlı kalırken FPS oyunlarının temellerini öğrenmenin ideal bir yoludur.

1) PREMS method

PREMS yöntemi Valorant topluluğuna popüler YouTuber – Sero tarafından tanıtıldı. PREMS, Uygulama Robotu, Geri Tepme Kontrolü, Kolay Robot, Orta Robot, Saldırı ve Hareket anlamına gelir. Yöntemin ilk aşamasında oyunculardan menzil içindeki uygulama robotlarıyla etkileşim kurmaları isteniyor. Oyuncular kafayı hedeflemeli ve çabalarında minimum hareket göstermelidir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Aim Geliştirme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Dereceli Giremiyorum


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER