valorant bilinmeyen bir hatayla karşılaştık sorunu nasıl düzeltilir?

valorant bilinmeyen bir hatayla karşılaştık hatası çözümü...
valorant bilinmeyen bir hatayla karşılaştık
valorant bilinmeyen bir hatayla karşılaştık

valorant bilinmeyen bir hatayla karşılaştık sorunu nasıl düzeltilir? Valorant’ın “bilinmeyen bir hata oluştu” Sorunu ilk olarak oyunun tam lansmanından sonra bile takılı kaldığı görünüyor. Bu hata Kapalı beta sürümü sırasında ortaya çıktı. Bu genellikle sadece birkaç oyun oynamaya çalışan oyuncular için bir hayal kırıklığı kaynağı. Valorant’ın bilinmeyen bir hatayla karşılaştık sorunu hala karşılaşan herkes için, belirsiz metni, nedeni tam olarak belirlemeyi son derece zorlaştırıyor.

Çoğu rapor, oyuncuların giriş yapmaya ve Riot’un yakın zamanda piyasaya sürülen rekabetçi FPS’sini oynamaya çalışırken. Valorant’ın “Bilinmeyen bir hata oluştu” sorununu yaşadığını görüyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Mobile Oynanış


valorant bilinmeyen bir hatayla karşılaştık sorunu

Riot’un Valorant Hata Kodları ile ilgili destek makalesi “Bilinmeyen bir hata oluştu” sorunundan bahsetmese de. Riot’un sunucuları bir tür zorlukla karşılaştığında bu sorunu ortaya çıkarıyor. Diğer oyuncular da maç sırasında bağlantılarını kaybettiklerini ve “bilinmeyen bir hata oluştu” mesajı aldıklarını bildirdiler. Her durumda, sorun bir süre sonra kendi kendine çözüldü ve Valorant’ın sunucularına bağlanıyor olabileceğini düşündürdü. Beklenmeyen sorunlar elbette sebep olabilir. Ancak oyun oynarken sorun yaşıyorsanız. Devam eden bir bakım olmadığından emin olmak için her zaman Valorant sunucu durumunu kontrol etmeye değer.

Valorant Sunucu durumunu kontrol etme

Valorant Sunucu durumunu kontrol etme için lütfen aşağıda ki butona tıklayınız.

tıklayınız


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant kullanıcı adı değiştirme


Valorant Bilinmeyen Hata Oluştu

Oyuncular, Valorant’ın “Bilinmeyen bir hata oluştu” mesajı ile karşı karşıya kaldıklarında ne yapacağını bilmiyorlar. Oyuncuların beklemekten başka yapacakları bir şey olmadığı anlamına gelir. Valorant ile ilgili daha fazla yardım için Hata Kodu 12 ve Hata Kodu 43 hakkındaki makalelerimize göz atın. Twitter’da WEBSESİ’ni takip ederek, YouTube’da videolarımızı izleyerek. Facebook’ta bizi beğenerek ve Pinterest’de bize katılarak en son PC oyun haberlerinden haberdar olun.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. valorant bilinmeyen bir hatayla karşılaştık sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant benzeri en iyi oyun