Valorant Chamber Nasıl Oynanır? Chamber’da ustalaşmak için 5 ipucu

Valorant Chamber Nasıl Oynanır
Valorant Chamber Nasıl Oynanır

Valorant Chamber Nasıl Oynanır? 3.10 yaması ile gelen yeni Valorant ajanı Chamber, Riot Games tarafından nöbetçi karakter olarak belirlendi. Chamber, 16 Kasım 2021’de 3. bölümde yayınlanacak. Oyuncular ajanların kilidini açabilir ve Valorant’ta oynayabilir.

Bununla birlikte, yeni bir nöbetçi oynamak çok fazla pratik ve beceri gerektirir. Valorant hayranları ve topluluğu, ajanın piyasaya sürülmesi ve mümkün olan en kısa sürede başlaması konusunda heyecanlı. Ancak yeni Valorant ajanı Chamber’da ustalaşmak için bazı ipuçlarını ve püf noktalarını bilmiyorsanız, o kadar kolay olmayacaktır. Bu maka sizlere Valorant Chamber oynanışı bilgilerini en ince ayrıntısına kadar aktaracaktır.

Valorant Chamber Nasıl Oynanır?

Yeni Valorant Ajan Chamber’ı oynamak için en iyi beş ipucu ve püf noktası Valorant’ta Chamber Sırlarını bilmek ve oynamak için en iyi beş ipucu ve püf noktası burada.

1) Menzil ve Özel Uygulama

Herhangi bir gündemde birinin ustalaşması gereken ilk şey pratiktir. Cesur oyuncular, atış poligonunda yeteneklerini kullanarak pratik yapabilir veya özel yarışmalar için arkadaşlarıyla sıraya girebilir. Bu, en son Valorant Ajan Chamber’ı nasıl oynayacaklarına dair kısa bir fikir oluşturmalarına yardımcı olacaktır.

Yavaş yavaş, daha fazla deneyim kazanmak ve farklı haritalarda ve farklı durumlarda ajanları oynamak için daha fazla fikir geliştirmek için derecelendirilmemiş maçlara geçebilirler.

2) Keskin nişan

Chamber’ın Headhunter (Q) ve Ultimate Tour De Force (X) gibi yetenekleri, büyük ölçüde topçu ateşine dayanır. Bu yüzden “Valorant”ta bir ajan olarak hareket etme hedefi önemlidir. Aksi takdirde, oyuncuların oyun içerisinde yeteneklerini kusursuz bir şekilde kullanmaları zordur. Oyuncular, atış poligonunda nişan alma alıştırması yapabilir ve yeni Valorant ajanında mükemmel bir şekilde ustalaşmak için nişancılıklarını geliştirebilirler.

3) Defansif oyna

Chamber’a nöbetçi rolü verilmiştir ve savunma oyunları için tasarlanmıştır. Yeteneklerini kullanarak, diğer düello ajanları kadar agresif bir şekilde oyuna giremez. Aksine düşmanı belli bir mesafeden yere serebilir ve alanı daha iyi savunabilir. Bu nedenle Chamber oynarken oyuncular bilgi toplayabilir, düşmanlara direnebilir ve ayrıca kolayca öldürülebilirler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant VAL 68 hatası


4) Trademark (C)

Kendi yarıçapına giren düşmanları bulabilir ve onları yavaşlatabilirsiniz. Diğer nöbetçi ajanlar gibi, bu da düşmanın konumu hakkında bilgi sağlayacak ve savunmaya yardımcı olacaktır. Oyuncular ayrıca takıma fısıldama ile arkadaşlarıyla iletişim kurabilir ve onlara bilgi aktarabilir.

5) En iyi Ekonomik karakter Chamber rolüne bürünün

Chamber’nın iki yeteneği olan Headhunting (Q) ve Ultimate Tour de France (X) silah savaşlarına dayandığından, oyuncuların temelde silah satın almasına gerek yoktur. Bu eko moduna teşvik edecektir. Gerekirse, oyuncular puan toplamak için bir takımda yankılanabilir ve birleşebilir. Daha sonra ihtiyacı olan takım arkadaşları için silah satın alabilirler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Chamber Nasıl Oynanır sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Val 59 hatası


Bu içeriğe oy verin!